Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet megtudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy a srác aki udvarol neked igazából meleg-e?

Figyelt kérdés
Mik a jelei? Én lány vagyok, nekem udvarolgat egy fiú, aki kezdem úgy érezni csak inkább barátkozik, és semmilyen nőies bájra nem reagál férfiként...
2009. nov. 19. 00:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
figyiiii....sztem kérdezd meg tőle, h mit szeretne tőled:D ebben semmi gáz nincsen. mégmindig jobb mintha megcsókolnád, ő meg elugrana, h de ő meleg...
2009. nov. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Budapesti a srác?

HA vidéki, akkor lehet, hogy nagyon szerény és félénk és erre vezethetők vissza a reakciói.

2009. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Miért Budapesti srác nem lehet félénk?:)


Mindketten 27 évesek vagyunk. Szerinted, hogyha a srác hasonló dolgokat él át, mint te, van értelme egyáltalán erőlködnöm?? Olyan nyomoréknak érzem magam...

Arról egyébként még régebben beszélgettünk, hogy mit érez, és azt mondta, hogy érdeklem, de még le kell zárnia valamit. Annyira rossz ez a bizonytalanság, semmit sem értek...

2009. nov. 19. 12:06
 14/17 anonim ***** válasza:

az érdekled demég lekell zárnia valamit nemhiszem h azt jelentette h lekell még zárnia a melegségét...sztem ha meleglenne nemmondta volna h érdekled, és ezeh különbensincs mit lezárni.

de vhol írtad h már 4 (???) hónapja csináljátok ezt....nemsok ez gy kicsit??? mostmár lépni kéne

2009. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kolosszus22 ***** válasza:

Határozottan van értelme, bár azért talán túlzás kicsit a részéről, ennyire én azért nem vagyok félénk, én kb. egy hónap után megpróbáltalak volna leteperni, amikor már kellően ráhangolódtunk egymásra.

Még mindig azt tudom mondani, hogy hozd valamilyen kényszerhelyzetbe, amiből csak egyértelmű válasszal tud kikeveredni!

22/F

2009. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

2 hónapja ismerjük egymást, sőt igazából mondjuk másfél. Összesen találkoztunk kb 4-5x, ebből kettesben csak most először. A többi napi szintű msn, és nem én kezdeményezem a beszélgetéseket. Ellenben a találkozásokat szinte csak én :S


És most nincs pofám újra elhívni valahova. Tegnap is végtelenül aranyos volt amig beszélgettünk, de amint kiléptünk a helyről, sprintelt haza, esélyem se volt lépni.

Az is lehet, hogy átgondolta a dolgokat és a másik illető mellett döntött, és én már csak barátnak kellek.

2009. nov. 19. 15:20
 17/17 kolosszus22 ***** válasza:
Mondom, kérdezz rá már vagy valami, innen nem tudjuk megmondani, hogy mi a helyzet, ezt csak te oldhatod meg!
2009. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!