Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lett párkapcsolatotok utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett párkapcsolatotok utcán, buszon, boltban leszólításból? Lányok, hogy viszonyultok ahhoz, ha leszólítanak titeket?

Figyelt kérdés

Ma a buszon utazott mellettem egy gyönyörű lány, de nem volt merszem megszólítani, utólag persze nagyon bánom... E kapcsán merült fel bennem, hogy egyáltalán van-e értelme nem a jól bevett és erre kitalált szórakozóhelyeken kívül ismerkedni próbálni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

18f



2013. nov. 20. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van értelme. Mert az értelmes, visszafogott lányok jó része nem a bulikban gyülekezik.
2013. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. A lényeg, hogy ne ilyen "hü, te jó parti vagy, cica" jellegü dolgot mondj, mert akkor max az arcod ismerkedhet meg a lány tenyerével. De ha normálisan mondjuk elhívod valahová vagy elkéred a telefonszámát, azt érdemes megpróbálni. Csak ne legyél tutyimutyi, de ne is nagyképü. Szóval ha normálisan leszólítod, akkor már csak azon múlik az egész, mennyire jössz be neki.
2013. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha az embernek semmi jobb nem jut eszébe, olyannal is érdemes próbálkozni, hogy "Szia, nagyon szimpinek talállak, megadod-e esetleg a telefonszámod/neved hogy bejelöljek és tudjunk beszélni?"?

Utólag annyi remek ötletem volt, épp egy funkcionális anatómia könyv volt nála, lazán megkérdezhettem volna, hogy Semmelweisre jár-e, én is oda készülök mesélne-e róla...

Néha jó lenne visszapörgetni az időt.. :D

2013. nov. 20. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
a második variáció az jó. de ez a bejelölhetlek, olyan gáz... 15 évesen elmegy, de ne már!
2013. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az jó. Sztem kérdezhetted volna a bejelölöset. De beszélgetnimcsak akkor, ha elég kommunikatív vagy, különben lehet, hogy kínos lenne.
2013. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem egy próbát mindenképpen megér, semmit nem veszítesz rajta, szerintem sok lánynak jól is esne. Persze csak akkor ha valami értelmeset szólsz.

19l

2013. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel inkább ne szólíts le senkit! Egy orvostanhallgató már a harminc körüli pasikra bukik, nem fog leállni egy ilyen nyámnyilával.

Látszik hogy nem volt még csajod sem! Nem kéne lerohanni őket egyből telszámot kérve ésatöbbi! Ez zaklatás amire készülsz!

Ha jó fej vagy, magától fogja mondani hogy jelöld be...

2013. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.Enyhén el vagy amint olvasom amit írtál..Magyarul ne szólíts le senkit,még rá nézni is épp hogy szabad nehogy zaklatásnak vegye!Szépen ülsz a helyeden,mosolyogsz és hogyha be jössz neki majd oda megy...na ja Alehandroéknál esetleg..Szerintem nyugodtan szólíts le 1 lányt legközelebb!Sokat nem veszthetsz,annál többet nyerhetsz.Egy "szia"-ba még senki sem halt bele tudtom szerint.
2013. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!