Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte minden utlsó trampli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden utlsó trampli, túlsúlyos, nem vonzó arcú, se nem jól öltözött csaj facebookos képe alatt 4-5 komment fiúktól, hogy milyen helyes csaj vagy. Akkor a ronda pasiknak mi jut, ha még rájuk is van kereslet, de ilyen pasikra meg nem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de engem nem tartanak rondának,se csúnyának (inkább normálisnak) ,,még sincsen rám kereslet,,
2013. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első. Tegyél fel társkeresőre egy megfelelő képet magadról. Ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy 1 hónap alatt kapsz 20 love-ot és minimum 5-7 levelet. Már csak választanod kell a jelentkezők közül. Még egy pasi, ha nem is ronda, vért kell pisilnie egy randiért.
2013. nov. 22. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én átlagos, tucat külsővel rendelkező srác vagyok, és mégis úgy bánnak velem a csajok, mintha csövi lennék... Még sose volt barátnőm!
2013. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most én ronda meg kövér is vagyok de sok nő jóképűnek tart, nos ránézésre nem vagyok egy hű de adonisz csávó kövér vagyok de teszek ellene. Nos régebben féltem a lányokhoz szólni nagyon rájuk sem mertem nézni de most már amióta lányokkal is barátkozok azóta növekedett az önbizalmam és jobban merek lányokhoz közeledni, és őszintén szólva legtöbb lány is pozitívan állt hozzám, mosolyogtak, kedvesek voltak, velem igaz nekem is nehezen megy a csajozás egy randiért is alaposan meg kell szenvedjek de a belső tulajdonságommal valahogy megtudtam győzni egy nagyon szép lányt hogy jöjjön el velem randizni és igent mondott. 3 randi volt az első elég erőltetettnek tűnt zavarban voltam ezt a csaj is észrevette de mondta hogy nyugodjak meg ne görcsöljek. A második már jobban sikerült majdnem egy egész estét töltöttünk együtt és nagyon jól éreztük magunkat akkor igazán megismertük egymást belsőleg is. A harmadik randink már romantikával végződött szenvedélyes csók, ölelések, és vagy fél óra búcsú ölelés a buszmegállóban ameddig vártunk a buszra. Nagyon jó volt, azóta járunk és már 3 hónapja hogy együtt vagyunk.

Mondta is hogy őt nem érdekli a külsőm mivel belsőleg meggyőztem hogy egy nagyon jó ember vagyok és igazán szeretem így neki a külső már egyáltalán nem számít, elfogad engem olyannak amilyen vagyok. Szóval senki ne mondja azt hogy kövéren is lehetetlen egy randit összehozni, mert semmi sem lehetetlen csak próbálkozni kell, add önmagad, és ne görcsösen tedd ezt.

2013. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha helyes az arcod, akkor elnézik ha valamilyen szinten túlsúlyos vagy. A lányok szinte már kis túlzással arcfetisiszták, ha egy pasi külsejét nézzük.
2013. nov. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!