Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mosolygós fejet küldeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mosolygós fejet küldeni egy srácnak facebook-on mindenféle komment nélkül nem gáz, hogy felhívjam magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm ezt szokta,illetve kb 2x csinálta, de bejött neki.Viszont nekem furinak tűnik,kissé gyerekesnek,de olyan szempontból meg jónak,hogy mégsem szerelmes levelet küldünk egy srácnak,felhívjuk magunkra a figyelmet de semmi több...Szóval mondjuk egy 20-25év közötti srác mit szólna ehhez?
2012. okt. 30. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre van a bökés, nem?
2012. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én félnék. Miért mosolyog? Tud valamit, amit én nem? Vérfagyasztó. És sosem hagyja abba.... csak néz, meredtem, és mosolyog... mint egy hulla, akinek az arcára fagyott... és amikor leesne, hogy hogy a fenébe küldött nekem mosolygó fejet úgy, hogy nincs facebookom, sikítanék, és elájulnék.


22/F

2012. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a bökés gáz..mondjuk nem mintha ez akármivel is különb lenne...dee...:)
2012. nov. 1. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkabb beszelgess vele, vagy hivd el valahova.
2012. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti visszakérdeznék, de ÍGY:

"Te meg mi a f@szt mosolyogsz? Most halt meg a nagyapám, te meg itt a pofámba röhögsz... szép mondhatom. Haljál éhen"

Vagy hasonlót amitől lefagy a vigyor a képről... aztán rá 5 perc múlva mondanám neki, hogy VICC VÓÓÓT' :DDDDD

Amúgy ez GÁZ!! Beszélgess vele inkább, vagy találkozz vele közös barátok kapcsán...

2012. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem igazán tudok ezzel mit kezdeni. nekem is szokott ilyen lenni. erre azt írom vissza hogy "mit vigyorogsz?" erre fel meg megsértődik -.-". inkább kérdezz vmit.
2012. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D
2012. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2 válaszon jót röhögtem!! :D


Hát szerintem is nagyon gáz. Legalább akkor kérdezz annyit, hogy pl. "hogy vagy? mi újság?" Az se sokkal jobb, de azért mégse csak egy üres mosolygós smiley... és ki tudja lehet, hogy éppen szar passzban van vagy rossz dolog történt vele és akkor te meg csak rávigyorogsz.. hát én nem örülnék neki, nagyon nem. Legyen annyi kreativitásod és találj ki valami kérdést, témát. Ennyi.

2012. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ilyet én is kaptam már, és mivel olyantól akitől örömmel fogadtam , el is kezdtem neki írni :)
2012. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó hát akkor ez le lett szavazva úgy érzem:) köszi a válaszokat
2012. nov. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!