Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtt érdemes megbeszélni, hogy hova/merre menjünk, vagy inkább a fiú találja ki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
közösen
2013. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy melyik nemű vagy, ha van ötleted, vesd fel! Szerintem is az a legjobb amúgy, ha közösen döntötök.
2013. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A közös döntés a legjobb én azt mondom. Olyan programot érdemes kitalálni ami mindkettőtöknek tetszene nehogy az legyen hogy az egyikőtök szenved mert nem érdekli vagy nincs kedve hozzá.

Én amikor megismertem a barátnőmet egy társkeresőn akkor a randi előtt vagy is az első találkozásunk előtt megbeszéltük hogy merre menjünk és mit csináljunk. És megbeszéltük hogy legyen egy közös beszélgetős, séta üljünk be valahova kávézni vagy sütizni és utána amit hoz az élet azt csináljuk.

Nagyon jól éreztük magunkat mind a ketten voltak spontán dolgok is amikor volt valami rendezvény oda is benéztünk nagyon jó volt az első találkozásunk mert közösen döntöttük el mit csináljunk az elején így nem volt kínos csend, meg semmit tevés sem, a többi meg jött magától.

2013. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!