Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen baratom, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baratom, ha a szuleim nem engednek el sehova se szorakozni, igy egy fiut se ismerek? 16/L

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 13:21
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ott a suli..vagy barátokon keresztül ismerkedj.

Vagy egyszerűen ha látsz egy helyes srácot szólítsd le, ne légy beszari!!;)

2013. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj neten.
2013. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne szórakozóhelyen keress barátot!
2013. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen szinte csak olyan fiúkat ismernél meg akik meg akarnak dugni és kész. Ilyen szempontból megértem a szüleid hozzáállását. Ismerkedj a suliban vagy neten, esetleg a barátnőiddel csak elengednek a szüleid így beszélgetni a parkba, hasonlók. Nem hiszem, hogy bezárva tartanának.
2013. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kismutyesz_ ***** válasza:
Türelem fiút terem :) 16/f
2013. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de én szórakozóhelyen elvből nem ismerkedek férfi létemre. Csak ha feltűnően normálisnak látok egy lányt max....


Szerintem járj el sportszakkörre, vagy valamilyen tanulmányi szakkörre, művészeti foglalkozásra, író-olvasó körbe. Akárhová. Ott ismerkedj.

2013. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A suliba szinte mindenkinek van mar baratnoje, az interneten meg azert nem a legbiztonsagosabb keresgelni:/
2013. nov. 27. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudjuk... Az interneten csak pedofilok és szociopaták vannak... Ehhez képest sok százmillió ember ezeknek az idegeneknek osztja meg az életét a facebookon. Beszélgetni velük persze nem lényeges, csak az hogy valakit érdekeljenek a szarságaid.
2013. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem errol van szo, en szeretnek beszelgetni, csak rogton a perverz dolgokkal jonnek...
2013. nov. 27. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
kizárt hogy a suliban mindenkinek legyen barátnője!
2013. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!