Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Boltban hogyan lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boltban hogyan lehet ismerkedni? Én vagyok a pénztáros, és több vevőm is tetszik.

Figyelt kérdés

2-3 olyan srác si van aki tetszik. Mosoly mindnél megvan, 1-2 mondatot már minddel váltottam de ennyi.

Hogyan lehetne elérni hogy randira hívjanak? :D Valamelyik. Az egyik fiatalabb mint én 2 évvel, a másik idősebb. Az egyik "cukifiú" a másik kicsit menőbb típus de aranyos amúgy. Mindig mondja hogy "jó pihenést" vagy "szép napot" stb. Pár napja találkoztam vele a buszon és köszönt nekem.


2013. nov. 27. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Bókolj
2013. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
szeritnem egy férfi dolga kezdeményezni, te amit tudsz tenni hogy beszélgetésbe elegyedsz velük meg küldöd a jeleket, ha tetszel te is neki akkor el fog hivni.
2013. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok :D Nem fogok egy pasinak bókolni :D
2013. nov. 27. 18:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Na ja mondjuk, a hónapok óta mióta itt vagyok volt már pár olyan aki elkérte a számomat. Szóval kezdeményezett már nálam aki tényleg akart valamit...

Akkor lehet kár is kattogni ezeken a pasikon.

2013. nov. 27. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki legközelebb hogy nem jó pihenésre vágysz hanem egy kis izgalomra.
2013. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki akar téged egyáltalán az tenni is fog ezért. Sok fiú vagy mamlasz vagy maga sem tudja hogy mit akar. Az ilyenektől mit vársz? Mások meg megelégednek egy kedves mosollyal vagy egy-két szóval. Aki flörtöl veled azok közül is a többség csak szóban akar veled pettingelni. Mások meg csak megdugni akarnak. Szóval magad is rájöhettél már azóta, hogy még a próbálkozók közül is csak kis százalék akar tőled egyáltalán bármit is.
2013. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy csábos vagy sokat mondó kacsintás egy óvatlan pillanatban... Sokat dobhat a srác egóján, önbizalmán és egy pillanat alatt tudatosul benne, hogy "Öcsém ennél csajnál szerintem van esélyem!! Most tennem kéne vmit... áh elkérem a számát!"

Szóval szerintem ezt bepróbálhatod :)

2013. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Add vissza neki az egyik papíron a telszámod. Ha erre sem kapcsol akkor hagyd a francba.
2013. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én srác vagyok és megtetszett az egyik pénztáros lány egy élelmiszer boltban. Mikor egyszer láttam polcot feltölteni, oda mentem és elkezdtem vele ismerkedni. Te max jeleket tudsz küldeni, a többi a srácon múlik hogy lép e vagy sem.
2013. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!