Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány nappal előtte hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nappal előtte hívjam el a randira a lányt?

Figyelt kérdés

Kedden ismerkedtünk meg, másfél nap alatt már 600 üzenetet váltottunk facebookon és a jövő héten elhívnám randira.


Akár már ma is megkérdezhetem tőle, hogy lenne-e kedve a jövő héten randizni?



2013. nov. 28. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el most! Simám lehet, hogy első randit későbbre akarja tolni, hogy tesztelje, hogy mennyire vagy kitartó.
2013. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van hívd el amikor legközelebb beszéltek, és beszéljétek meg hogy neki mikor lenne jó. Valóban lehet hogy tesztelni fogja mennyire vagy kitartó, de befogja majd adni a derekát és akkor összefog jönni a tali.

Én vért izzadva küzdöttem egy nagyon szimpatikus lányért akibe első 1-2 hét beszélgetés után belehabarodtam, ő még akkor nem érzett irántam szerelmet de érdeklődött utánam, és mondta hogy örülne ha élőben is megismerhetne hogy akkor milyen vagyok. A randit toltuk 1 héttel de végül összejött nagyon kellemes délutánt töltöttünk el együtt, és tényleg utána már csak a lendület vitt minket egyből könnyebb lett minden és össze is jöttünk!

Szóval hívd el beszéljétek meg és készülj fel hogy esetleg halasztásra kerül a sor tehát úgy kalkulálj de az is lehet hogy egyből jó lesz a megbeszélt időpont de akkor is úgy tervezzél mert ha bejön akár 2 nappal később is találkozhattok mert ha ő veti ezt fel akkor célszerű belemenni.

2013. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogyan előttem is tanácsolták, hívd el akkor, amikor legközelebb beszéltek. Nekem ez az első barátnőm esetében este 11-kor jutott eszembe, amikor éppen elköszöntünk egymástól és mégis sikerült másnap délelőttre megbeszélni egy időpontot (természetesen már az első randiról mindketten késtünk majdnem háromnegyed órát, igaz ez rajtunk kívülálló okok miatt volt, de ha beszélek vele, akkor valahogy ez mindig szóba kerül :D). Szóval hajrá! Amikor időd lesz hívd el, max nem ér rá, vagy tesztel egy kicsit.
2013. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tegnap ő írt rám, meg is lepődtem, de még mielőtt írta volna a köszönés után hogy "mi újság?" felzárkóztattam a beszélgetést és mindjárt megkérdeztem, hogy mi volt ma az angolon, amire tegnap készült és ez szerintem neki is bejött. Majd a beszélgetés közepén megkérdezte mi újság és remek két órát chateltünk. :-)
2013. nov. 28. 13:32
 5/7 Aladárkiss ***** válasza:
Azonnal ne tökölj! Mindig az adott alkalom egy lehetőség ha azt elszalasztod növeled annak az esélyét, hogy messzebb kerülj tőle. Ne piszmogj legyél bevállalós! Sok sikert!
2013. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
írtam neki, mindjárt az elején felhoztam a randi témát és nagyon tetszett neki, egy hét múlva randi :P
2013. nov. 28. 23:58
 7/7 Aladárkiss ***** válasza:
Gratula. Így kell ezt :)
2013. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!