Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,182cm elég egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,182cm elég egy férfinek, nektek elég lenne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Nem tudom eddig nem sokat gondolkodtam rajta de most olvastam valamelyik kérdést ami szerint a 170-180 centis srácokat nem nagyon kedvelik a csajok,na én meg 2cm vagyok csak magasabb náluk akkor én is hátrányba lennék egy 190cm riválissal szemben?


Lényszi kort és nemet is írjatok:)

18/F



2013. nov. 29. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Te valami retardált lehetsz! Vannak olyan csajok is, akik kis hónaljcirkálók, mondjuk 155 centisek! Azokhoz képest már egy 180 centis is mekkora böszme már!
2013. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
attól kezdve hogy magasabb legyél mint én (175 cm) már teljesen mindegy hány centi vagy :) 21l
2013. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem jártál matek órára? A 182cm kívül esik a 170-180cm intervallumon.
2013. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem vagy lóba.zó böven jó amugy ez a magasság de nem csak ezt nézik a lányok !
2013. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

hát én 176 centi vagyok, viszont minden nap 12-15 centis magassarkúakban járkálok, így olyan 188-191 centi vagyok...

és a barátom 197 centi...

nekem pl. nagyon fontos, hogy még akkor is magasabb legyen nálam, amikor a cipő is rajtam van... :D

16/L

2013. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Először is teljesen normális vagyok a primitív kommenteddel ellentétben. Le is írom,hogy miért,mert gondolom nem tudod. Az hogy egy csaj mekkora az egyáltalán nem határozza meg,hogy mekkora srácot képzel el maga mellet.(persze pár extrém esetet tudsz találni,ahol fél méter a különbség zavarta a feleket,de 20-30cm nem nagyon szoktak problémázni a csajok) Erre most azt mondhatod h nem a csajok választanak,de ezt te is tudod hogy nem igaz és akkor vissza is tértünk a kérdésemhez miszerint 182cm megfelel már a csajoknak vagy még nőjek :D
2013. nov. 29. 18:05
 7/23 A kérdező kommentje:
elsőnek írtam,a többieknek köszi a fáradságot,hogy írtak,de még nyugodtan jöhet :)
2013. nov. 29. 18:08
 8/23 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok én is ekkora vagyok mint te ,nem igazán szoktam más embereket méregetni így úgy amúgy magamhoz,de azt gondolom ,hogy neked meg nekem meg van az az elvárt magasság ami megfelel a lányoknak valakinek éppen éppen valakinek ,meg tökéletes.Ha emelet jóképű vagy ,sportos test alkatú és jól öltözött nem kell félned sőt még kezdeményeznének nálad persze akik bátrabbak és beválalossabbak.
2013. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A párommal 8 éve vagyunk együtt. Én vagyok a nő.

Én 158 cm vagyok, a párom pedig 10 cm-el magasabb nálam, tehát még 170 cm sincs.

Amúgy egy nő nem úgy választ párt, hogy tényleg tök jó a pasi, jól néz ki, kedves, aranyos, de a fenébe nem 190 cm, csak 180, akkor szóba se jöhet.:)

Szerintem, legalább is én mindig azon a véleményen voltam, hogy a pasi soha ne legyen alacsonyabb nálam vagy velem egy magas. Szóval ha már csak pár cm-el magasabb, akkor már olyan mindegy, hogy amúgy hány cm magas, ha egyébként minden más klappol...:)

2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is valamelyest így képzeltem el,csak szar lenne belegondolni hogy egy 190cm ember előnnyel indul pedig szart sem tett érte... Am azt hogy izmos,jóképű vagy stílusos nem akarom belevonni ebbe a kérdésbe mert az mindig előny. Amúgy köszi a válaszod :)
2013. nov. 29. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!