Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,182cm elég egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,182cm elég egy férfinek, nektek elég lenne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Nem tudom eddig nem sokat gondolkodtam rajta de most olvastam valamelyik kérdést ami szerint a 170-180 centis srácokat nem nagyon kedvelik a csajok,na én meg 2cm vagyok csak magasabb náluk akkor én is hátrányba lennék egy 190cm riválissal szemben?


Lényszi kort és nemet is írjatok:)

18/F



2013. nov. 29. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én imádnám a magasságod, kérdés, hogy te is az enyémet... :D


(172 cm , 19L)

2013. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Neem, a 166cmmel csak és kizárólag három méteres pasik és félóriások jöhetnek szóba xD
2013. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én férfiként vagyok 166 cm és irigyellek a 182 cm-es magasságodért. Nem vagyok nőfaló, de azért nekem is jutott pár lány és jelenleg is boldog párkapcsolatban élek. Szóval te ne félj attól, hogy nem találsz magadnak barátnőt! 24F
2013. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát engem nem igazán érdekel a csajok magassága. Minden szép nőnek megvan a maga varázsa,hogy az a kis formás popsi vagy törékeny női test vagy esetleg két sexy comb az már alkat kérdés :)
2013. nov. 29. 18:57
 15/23 A kérdező kommentje:
Most épp egy 176 cm csaj tetszik,szerintetek őt zavarja a 182cm. Nem magassarkú mániás,eddig csak laposba láttam szval mindig magasabb voltam nála eddig :D
2013. nov. 29. 19:40
 16/23 anonim ***** válasza:

Ezek a magassarkús nők nevetségesek.Felveszi és 190 tököm tudja hány centi.Ha sámlira állok én is 220 centi vagyok.:D

Komolyan nem tudom megérteni,hogy az ilyenek szarni voltak,amikor az észt osztották,vagy mi?

Amúgy szerintem semmi gond nincs a magasságoddal.Egészséges férfi magasság.Én is kb ekkora vagyok.Ha nagyobb lennék agyvérzést kapnék,mert így is nyomorogni kell néha.

Amúgy meg,ki nem kedveli a 170-180 centis srácokat?Nem hiszem,hogy annyira sok 190 centis jeti mászkálna az utcákon.Én fiú iskolába jártam szakközépbe és összesen 5 akkora gyerek volt 1200 fiú közt,szóval nem hiszem,hogy ez a döntő.Mondom ezt úgy,hogy egy 2 méternél nagyobb buzeránsért ejtettek pofára(ennyit a szerelemről,meg arról,hogy nincs felszínesség,főleg,hogy kis törpe volt a csaj).

2013. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy járj gólyalábon,ha kicsinek érzed magad és máris 4 méteres vagy!Amellé húzhatnak az ilyen 16 éves kis csitrik 15 centis magassarkút.
2013. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én is 176 cm magas vagyok :) engem nem zavarna csak légyszi húzd ki magad,mert olyan rossz látni hogy rengetegen görbe háttal járnak. a lány aki tetszik valószínűleg a magasságából kifolyólag nem vesz fel magassarkút(ahogy én is ritkán) mivel akkor mindenkinél magasabb vagyok,egy két embert kivéve és az nagyon rossz :S
2013. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A csajok a lóvét nézik.Lehetsz akár 198 is ha csóró vagy.
2013. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Mellette kihúzom magam:)

Am az hogy a csajoknak a pénzes srácok kellenek egy hülyeség,nem írom most le milyen tapasztalatok miatt gondolom így,de hidd el,ilyen korban ezt pont letolják a csajok :)

2013. dec. 2. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!