Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen időben hova érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen időben hova érdemes Budapesten első randira menni?

Figyelt kérdés
Milyen programot érdemes szervezni úgy,hogy még nem igazán találkoztunk a lánnyal.Nem akarok nagyon költségeset,mert mégis csak első randi és ki tudja,hogy látom-e még valaha.

2013. nov. 29. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kávézó?
2013. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem unalmas kávézóban üldögélni?Nem hiszem,hogy olyan hű de sokáig tart.Gondoltam már rá én is,de hamar kilőttem.Mozit senki se szokta ajánlani,mert ott nem lehet beszélgetni és egyszer szerveztem már mozis randit egy másik lánnyal(elég szar volt).
2013. nov. 29. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Sétálni a Városligetbe.Ha szerencséd van lesz egy csajod addig,amíg nem jön a meleg,mert ilyen hidegben tuti,hogy sikerül hibernálni.:D
2013. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
menjetek a Bálnába
2013. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Moszuke ***** válasza:
58%
ne zsidóskodj az elsőn randin... mi lesz akkor később ha már az inmponáló szakaszban is ilyen vagy?:S
2013. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem jól teszi.Én se szórnám a pénzt egy vadidegenre,aki valószínűleg úgyis vadidegen marad.Manapság több vasat tartanak a lányok a tűzbe és én nem lennék az a marha,akinek a kontójára potyázhat bármelyik is,miközben úgyis szinte biztos,hogy lekoptatás lesz a vége.

Így el van kerülve az,hogy kihasználnak és nem érzem magam szarul utána.Gondolom ő is így van vele.

2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


séta és utána kávézó. Akkor kicsit felmelegedhettek még:) Nem azt mondtam h 10ezreket szórj

2013. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges egy randin 3-4 ezreket elba**ni,első randin meg pláne,mert sok pénz az ahhoz és ha dolgozik a lány,akkor szerintem úgyis megérti.Ha egy lumpen ku**a,akkor meg nem,de arra felesleges is időt pazarolnod.
2013. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5:Szerintem nem annak kellene imponálnia,hogy ki mennyi pénzt b*sz el.Te elszórnád a keményen megkeresett pénzedet valami idegenre?Egy szál virág,meg az,hogy kifizetem a kávéját,vagy akármit,az még simán belefér.De azért 3-4 ezreket(mert ennyi egy mozi ára) elszórni elég nagy felelőtlenség egy idegennel szemben.Én nem költenék olyanra,ami nem biztos.Nőknél meg amúgy se biztos semmi,azért vagyok egyedül még mindig.Mindig jön valaki aki közelebb van,vagy régebb óta ismeri stb. és szerintem nem én vagyok az egyedüli,aki ilyen nehezen bízik a másik nemben a csalódások után.
2013. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A séta és a kávézó így együtt jó ötletnek tűnik.Remélem nem valami mást vár.Esetleg egy szál virágot vegyek neki?
2013. nov. 29. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!