Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi moziban? 14/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi moziban? 14/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lánybarátom akit kb 2 és fél éve ismerek. Eddig is tetszett de vagy barátja volt, vagy nekem tetszett más (mondjuk barátnőm nem volt :/), meg osztálytársak is voltunk 7. 8. ba és nem lett volna túl szerencsés a helyzet. Szóval most nem vagyunk osztálytársak, nekem nem nagyon tetszik más, neki nincs barátja, úgyhogy gondoltam elhívom moziba. Jó ötlet? Most már elég hideg van úgyhogy sétálni nem túl kellemes ezért gondoltam a mozira. Még pár kérdés;

-mehet a csók első randin?

-köszönéskor puszi vagy csak simán szia?

-illik valamit vinni? pl csokit

-a jegyet én fizessem vagy mindenki magának?

-a moziban, hogy lehet "közeledni" (tehát "csókhelyzetbe" kerülni?

Előre is köszi! 14/f



2013. dec. 1. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el ;) fizesd neki, egy kis ajándék az mehet, köszönéskor "szia" és ha ő közeledik akkor egy puszi az arcra, csókban nem vagyok biztos. Moziban közeledni talán úgy lehet, ha megfogod a kezét, vagy közelebb hajolsz hozzá: akkor valószínüleg érteni fogja, hogy mit is akarsz :)
2013. dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sokan mondják, hogy első randi ne legyen mozi, és van helyzet, amikor igazuk is van, de szerintem ha két ember későn kezd el randizni és elég jól ismerik már egymást, a mozi is simán belefér. a csók és egyebek ugyanettől függenek. ha amúgy kb most beszélnétek először igazán szerintem sima puszinál nem nagyon kéne tovább jutni (mondjuk akkor a mozi sem túl jó ötlet, inkább öltözzetek fel jól, és menjetek el forró csokizni egy karácsonyi vásárba esetleg korizzatok egy jót) ha mégis mozi, akkor szerintem ajánld fel, hogy fizeted a jegyét és/vagy a pop cornt (anyagi lehetőségektől függően) és ha akarja elfogadja, ha nem, akkor nem, de semmiképp sem lesz kínos egyikőtöknek sem. a csoki is nagyon aranyos gesztus lenne, de amúgy ne nagyon halmozd el meg ne akard megvásárolni. szóval szerintem még az is belefér, hogy csak csokit kap, és mindenki fizeti a saját moziját. jó, ebbe most belekavarodtam :D

köszönéskor puszi simán mehet, és ne akard lesmárolni a moziban. és ne nagyon tervezgess meg minden részletet addig, amíg igent nem mond, mert igazán csak a reakciójából fogod érezni, hogy hogyan is áll a dolgokhoz :)

2013. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jó a mozi, mert az nem randi. Legalább is szerintem. Beültök egy sötét terembe, nézitek a filmet majd elköszöntök és hazamentek. Ez így csak egy közös filmezés. Miért nem mentek el pl korcsolyázni vagy olyan tevékenységet űzni ahol lehet beszélgetni, mókázni?
2013. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Korcsolyázni nem tudok :D Úgy gondoltam, hogy ha vége a filmnek beülünk valahova vagy utána megyünk sétálni a karácsonyi vásárba. Ez így jó ötlet?
2013. dec. 1. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a mozi, és utána beszélgetős program. Akár a filmről is beszélhettek kezdetnek.
2013. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a mozi, ha régóta ismeritek egymást, és utána üljetek be valahova, ahogy írtad.

A csók nem mozi közben, de elköszönéskor szerintem jó ötlet. Vagyis te ismered a lányt, ha olyan, akinek volt már barátja meg nem olyan félénk, akkor csókold meg. :)

De csokit szerintem ne vigyél. Minek? Csak szimplán fizesd a mozijegyét.

2013. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úúúú mozi! *-*

Szerintem nagyon romantikus. Főleg, amikor film közben a fiú elkezdi keresni a kezed és egyszer csak megfogja ...

Aztán hazakíséred, beszélgettek, (jobb esetben már fogjátok egymás kezét) és elköszönésképpen megcsókolod ... tökéletes!

2013. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!