Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feliratosan jobb nézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feliratosan jobb nézni egy mozifilmet moziban vagy szinkronosan? Randi lesz és nemtudom melyiket válasszam

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat nézegettem, az aréna plaza-ban fogjuk megnézni és aranyosnak tűnik a jégkorszak 3 .szerintetek jo? Ráadásul 3D . Jó a 3D?Drágább a sima cinema city-nél?
2009. aug. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
a 3d jobb, közbe le tod taperolni:D
2009. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én feliratosan jobban szeretem a filmeket,mert sokkal de sokkal jobb eredeti hanggal nézni.

De randin inkább szinkronos. Én inkább vmi vígjátékot ajánlanék.

2009. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a High School Musical -t a csajok nagyon szeretik, nem tom miért, nézzétek azt, vagy a Mamma Miat, vagy nem tudom.
2009. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végülis a harry potter mellett döntöttünk....van benne állitolag kis romantikus rész harry és ginny között, van kevésbe oylan része meg ugy az egész. Megéri 500forintal többet fizetni 3D-ért? mert a sima jegy 990 3D-be 1440....várom a válaszokat.Vígjátékot azért nem akarok mert abban nincs olyan rész amikor értitek:D
2009. aug. 18. 21:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Mégsem, a Megint 17 cimu filmet nézzük meg véleméynek alapján sem lehet rossz . Meg ez jobban illik egy randira.
2009. aug. 18. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a Harry Potter az unalmas és vége sincs rendesen. Amúgy én tegnap néztem az Arénában a Bunyót. Sztem jó film, van benne romantika is és akció is amit sztem a pasid jobban fog díjazni.
2009. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vok, amúgy a Megint 17 halál unalmas.
2009. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézzetek inkább animáció rajzfilmeket, mint a Shrek vagy a Madagaszkár, Jégkorszak akárhanyadik, vagy Pirosszka, stb. -hoz hasonlókra gondoltam. Azokat direkt poénosra csinálják!


High s. musicales kommentáló voltam

2009. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel csak az a baj, hogy ezeket nem játsszák már jó pár éve. Főleg nem az Aréna Plázába. Amúgy ott van a legjobb mozi, én is mindig odajárok. Tegnap előtt is voltam ott. Bunyót néztük, és tegnap meg a Pokolva taszítvát.
2009. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!