Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem haragszik, vagy csak azt mondja? Szemétnek érzem magam.

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Az a helyzet, hogy van egy srác, nem rég kezdett el érdeklődni irántam, és nekem is tetszik. A probléma a következő: a srác anno nagyon tetszett a legjobb barátnőmnek, de a fiú nem viszonozta az érzéseit. Ez két éve volt, most vagyunk 17 évesek. A srác most bepróbálkozott nálam, mindezt úgy, hogy nem tudta, hogy ki a legjobb barátnőm. Nekem is tetszik a srác. Az volt az első dolgom, hogy barátnőmnél rákérdeztem a dologra, hogy haragudna-e, ha lenne a srác és közöttem valami. Habozott, majd azt mondta, hogy nem, de annyira ismerem már, hogy láttam rajta, nem mond igazat. Mellesleg fél éves kapcsolata van, és állítólag más fiúra rá sem tudna nézni, annyira szereti a barátját.

Azok a barátnőim, akiktől tanácsot kértem, azt mondták, szerintük nincs mitől félnem, hiszen nem voltak együtt, és olyan régen volt már, ráadásul barátja van. Szerintetek? Szemétség lenne, ha összejönnék a sráccal? Légyszíves, ne szóljatok le:) Köszönöm:)


2009. nov. 21. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor szóllak le ha kihagyod a lehetőséget :D Startolj rá, ne habozz, mert utána csak bánhatod majd.
2009. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerelmeben, háboruban mindent szabad. Hajrá.

Sok sikert.

2009. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!