Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-22 éves fiúk! Mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 éves fiúk! Mennyire jön be ha egy csaj kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit már régen kiszemeltem, ő sem közömbös irántam,de elég félénknek tűnik és valószínűleg nem gondolná,hogy szeretnék vele közelebbről is megismerkedni, mivel eddig nem adtam neki ilyen jeleket.3 évig volt barátom,most szakítottunk és eléggé kijöttem az ilyen dolgokból. Esetleg mi az, amit nem tartanátok gáznak,vagy túl rámenősnek egy beszélgetés elkezdéséhez egy lánytól?

2013. dec. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem gond, szeretnék barátnőt :D de nem mindig sikerül kezdeményezni
2013. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kezdeményez, ha kedvesen tudatja velem, hogy tetszek neki vagy esetleg elhív sétálni annak örülnék. De ha viszont egyből rámmászna, akkor kissé r*bancnak nézném. Ha nagyon tetszik, akkor kezdeményezz nála, biztos nagyon örülne neki, lehet a sok kudarc miatt ilyen önbizalom hiányos.
2013. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fenék megmarkolása az még belefér. Viszont a köszönés, vagy az esküvő időpontjának közlése egy kicsit rámenős.
2013. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha a lány kezdeményezne. De azért valamiképp tudassa a szándékát is, másként azt hiszem, csak cseverészni akar. :3
2013. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a célcsoport, de zavar! nem akarom elküldeni, összejönni se akarok vele, szóval el kell küldeni.
2013. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem álltalában jobban fel szokta kelteni az érdeklődésem egy lány iránt ha ő kezdeményez mintha én nyalzinék neki.
2013. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!