Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy én sosem tudok olyan lánynál bepróbálkozni, akinek bejönnék külsőre, ellenben egy csomó olyan csaj kezdeményez nálam igaz csak facebookon, aki messze él tőlem vagy valamiért nekem nem jön be?

Figyelt kérdés
Olyan fura, mert itt van egy rakás debreceni csaj és azt gondolná az ember, hogy majd itt tuti becsajozik, erre fel nem így van, fura ez azért. :D
2013. márc. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező!Neten mindenkinek nagy a pofája,facebook stb.Aztán élőben lehet kettőt nem tudna szólni.Nevetséges hogy te is egyből mindent bele látsz,mert facebookon megdicsér egy csaj...
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a való életben próbálkoznál ismerkedni?!
2013. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem írnád ki ezt a kérdést állandóan? Az lehet az oka, hogy a nagy göncölt kitakarta a Vénusz, és ezért másmilyen sorrendben érkeznek az energiahullámok a Földre. Most erre milyen választ vársz? Vagy csak hencegni akarsz? Vagy sajnáltatni magad?
2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam, de a bepróbálkozást én élőbe is értettem nem csak netesre, és igen élőben is lekoptatnak, elleben, akinek bejövök az magától nyomul a facebookon, persze sokat nem érek vele, ha az ország másik végében él. :D

Amúgy ez az első kérdésem, kedves kötekedő akárki, te valakivel szerintem összetévesztesz.

2013. márc. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!