Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet csinálni az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az olyan lányokkal, akik direkt mondják magukra, hogy csúnyák, hogy dicséretet kapjanak?

Figyelt kérdés

Aki vékony, de mondogatja, hogy jajj kövér vagyok, hogy mondják neki, hogy dehogy is, szép alakod van!

Direkt mond magáról rosszat.

Az ilyeneket hogy lehet erről leszoktatni?

Idegesít, mikor hallom az osztály társamat így sajnáltatni magát!



2013. dec. 2. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ronda vagyok - valóban...


Én ezt szoktam. Röhögnek aztán abbahagyják.

2013. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En egy pofonnal szoktam helyre tenni oket, vagy rahagyom, hogy "igen, az vagy, de majd lefogysz ha sportolsz".
2013. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak addig tartják magukat rondának míg egy átlagos(azaz nem szívdöglesztő)pasas le nem szólítja őket mert akkor már finnyásak hogy hozzájuk jobb való
2013. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Hát igen, lefogyhatnál, te dagadt disznó"
2013. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nem is értem, mért jársz emberek közé"

"Vehetnél magadnak előnyösebb göncöket is, valóban..."

De a legjobb, kiröhögni és otthagyni.

2013. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen! Legyetek jó bunkók!
2013. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak nem beteg az illető (anorexia és társai), akkor helyeselni kell: ja, én is akartam mondani, hogy lassan ajtót kell bontani, hogy ki tudj menni a házból.
2013. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem vagy kettő-három. Letoltam a bugyiját volt minden földi jó, ami csak tetszett nekünk. S a végén mondtam nekik: tényleg nem vagy szép, s tényleg durva az a hurka a derekadon.... gyere holnap is dolgozzuk le segítek. (A kezdő dumát nem árulom el... )
2013. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányoknak alacsony az önbizalmuk és szeretethiányosak. Azt, hogy mit kell csinálni az nyilván attól függ, hogy ki neked a csaj. Ha nagyon "jóban" akarsz vele lenni akkor egyértelműen dícsérni kell és "szeretgetni". A nőknek törődés kell.
2013. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A "Hát... igen." Szintén megjegyzendő. Ha bedobod, azonnal kiíratod magad a csajból :) A "Ha te mondod..."-al viszont neked fog ugrani jobban, mert azzal visszadobod a labdát :P
2013. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!