Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reggel mellém ült egy fullos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel mellém ült egy fullos csaj, mért tette?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktak mellém ülni, főleg nem fullos csajok,

Inkább középkortól fölfelé szeretnének mellettem helyet foglalni.

Én illedelmesen elszoktam őket küldeni, igaz hogy aludni szoktam, most a lányt nem küldtem el pedig a haveromnak szoktam foglalni.

Semmi nem lett belőle, de attól még érdekel, mi lehetett a lány fejében.

Nem aludtam most.

21/F


2013. dec. 2. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Melletted volt hely, te hü1ye.
2013. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert nem volt több szabad hely.
2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. csak ott volt hely


2. ha volt is máshol hely, ott nálad is gézosabb arcok ültek, ezért esett rád a választás

2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
engem az érdekelne, hogy a te fejedben mi lehet :D
2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ártalmatlannak tűntél
2013. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell többet képzelni a dologba mint ami valójában van? Csak le akart ülni és ott volt hely melletted. Ennyi.
2013. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

szerintem meglátott, és ez szerelem volt az első látásra.

Azért ült melléd. Várta, hogy majd te kezdeményezel, de nem tetted, így ő most csalódott.

Valószínűleg most engedted elmenni életed szerelmét.

Nagy hiba.

Legközelebb ha melléd ül egy fullos csaj, akkor rögtön hívd el randira.

2013. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen beindult rád, ha lett volna egy kis merszed, ott a buszon mindenki előtt is levarhattad volna az se zavarta volna, csak megkapjon téged, elszurtad lúzer vagy ennyi...

De ami valószínűbb, lese szart csak nem akart állva zötykölődni és leült az első szabad helyre...:D

2013. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom buszon.

Nekem csajként meg se fordul a fejemben, hogy ha esetleg egy kb. velem egykorú srác mellett van hely és leülök mellé, elkezd kombinálni hogy miért ültem oda.

Az persze nyilván plusz, hogy egy 20 körüli srác mellett szívesebben ülök, mint egy horkoló mama vagy egy terebélyes papa mellett.

2013. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem akart állni.
2013. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!