Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön a csajoknak, ha két fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a csajoknak, ha két fiú érte összeverekszik?

Figyelt kérdés
Láttam már 1-2 ilyet,(igaz csak videóban) és a csaj ott állt és mosolygott.

2013. dec. 3. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok de szerintem ezzel csak elrontani lehet.
2013. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik pasi úgy néz ki mint Tyler Durden, a másik pedig mint Jason Statham és úgy csépelik egymást akkor az igencsak bejön nekik. Ilyen Balázs show színvonalú lökdösődés viszont nem igazán.
2013. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a két hülye :D
2013. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az egyik úgy néz ki, mint Tyler Durden, a másik meg mint Edward Norton.
2013. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha Tylerék verekednének sajnos nem tudnék választani... :(
2013. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Olyan mint amikor két kakast összeugrasszanak.

17/L

2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de nem úgy, hogy ha nagyon elfajul... Az már nem tetszik ha a fogait köpködi ki meg stb ... :D
2013. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
primitív nőknek. putrisoron
2013. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sn0wf0x válasza:
100%
Hát, ezek a "verekedések" nem úgy szoktak kinézni mint egy jól megkoreografált akciójelenet. Az esetek nagy többségében olyan mintha két epilepsziás kappant néznél akik csipkedik egymást...nem hiszem, hogy vonzó a nők szemében :D
2013. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van...nekem ez nagyon nem tetszene, mert olyannal eleve nem jönnék össze aki verekedik.Csak abban az esetben ha annyira szeretem hogy összejövök vele és úgy próbálom erről leszoktatni hogy verekedjen, de ha össze kell értem verekedni akkor eleve nem ilyen a helyzet hogy túlságosan szeretem.
2013. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!