Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a férfiasság megszégyení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiasság megszégyenítői kellenek a mai csajoknak?

Figyelt kérdés

Értem én , hogy nőiesednek a férfiak és értem én , hogy a cingár , rinyálós fürdősqwa típusú srácok a nyerők mostanában csak az zavar egy kicsit , hogy nem találok egy olyan nőt sem aki kicsit is előnyben részesítene engem mint egy normális férfit aki tud normálisan kommunikálni másokkal és nem beszélek megvetően /megalázóan a nőkkel , nem vagyok rinyagép sem és nem vagyok alkatilag sem hasonlítható a mai "mondjuk úgy kisfiúkhoz " .

Oké nincs BMW-m 22 évesen mert nem gazdag a vaterom aki vehetne nekem egyet meg nincs tisztességtelen munkám sem amivel másoktól csalhatok ki milliókat .

Bunkó sem vagyok itt is csak azért fakadok ki mert muszáj kibeszélnem magamból mielőtt még kárt tesz bennem .

Szóval a lényeg , hogy ha próbálkozok is elfordulnak meg nem foglalkoznak velem hanem inkább összejönnek egy mai férfiszépséggel .


2013. aug. 22. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
uncsi.
2013. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi baj van elvtárs, viszik az orrod elől(bár az még koránt sem biztos:D) a nőd, vagy mi baj van?:DD
2013. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
írj blogot,ott kifakadhatsz!
2013. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez a világ már teljesen elkorcsosult! Sajnos ez a helyzet,ezzel kell együtt élni.
2013. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szard le őket, énis azt teszem..van NORMÁLIS, IGAZI nő...csak jobban kell szétnézni :)
2013. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Csak megsúgom, az olyan lányok, akik az általad említett "férfiakkal" képesek össze jönni, nem sokat érnek. Pénz éhesek, felszínesek, tehát jobban jártál, hogy nem kellettél nekik. Vannak még normális nők, próbálkozz tovább, ne add fel!
2013. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem így a leírás alapján bejössz! 24/F
2013. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
voltmá' használd a keresőt.
2013. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Q_Q [img] [link]
2013. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen ők kellenek...a 12 éveseknek.Egy NŐnek egy ilyen férfira van szüksége!NE ÁLTALÁNOSÍTS!
2013. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!