Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért illik a férfinak fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért illik a férfinak fizetni első randin, amikor már nem abban a korszakban vagyunk, hogy a nők elvannak nyomva?

Figyelt kérdés
Szerintem ez azért alakult ki, hogy a férfi fizessen, mert a férfi volt a fő kereső, ő tudta eltartani a nőt stb. De már ugye nem ez van, hanem a nők is potenciális kereső személyek, teljesen önfenntartók.
2013. dec. 3. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak!
2013. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ember a törvényeket megirtuk ami bennünk van az meg kialakult egyébként nőtől függ van amelyik rosszul van ha nem közösen fizettek és bármely hihetetlen ismerek olyat is aki (jobb anyagiakkal bir)és emiatt nem hagyta hogy fizessek abba ment bele nagynehezn hogy fele fele
2013. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert mi nem harcoltunk az egyenjogúságért, csak a nők. Emiatt csak a női negatívum tűntek el, a férfi szokások nem.
2013. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már tényleg egyenjogúság van elvileg. Én örülnék, ha felajánlaná, nem tudom, miért ez valahogy benne maradt az udvariasságban, de tuti nem fogadnám el. Eléggé kékharisnya vagyok, szóval egy férfi leszóló megjegyzésén nagyon ki tudok bukni, szóval az a lány, amelyik elfogadja, hogy kifizessék a dolgait, aztán ne legyen felháborodva, h nem kezelik egyenlő félként.
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3-as Jó válasz, köszi :)
2013. dec. 3. 21:51
 6/21 anonim ***** válasza:
A gondolat menet egész jó. De egyenlőségről majd akkor beszélünk, amikor a kukás autó hátulján csüng egy kukás nő, illetve, amikor már nem lesznek olyan cikkek, hogy egy nő kevesebbet keres mint egy férfi, ugyan olyan végzettséggel, és munkakörben. Szóval ne agyalj, csak engedd előre az ajtónál, és fizess az első randin. Momentán én nem örülnék, ha teljes lenne az egyenjogúság, mert nem hiszem, hogy parkolóban letérdelnék elé, miközben ő letolja a gatyáját.
2013. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem örülnél ha teljes lenne az egyenjogúság? Hát akkor meg fizess ki mindent. Ennyi. Egyébként igen, sajnos valóban nincs teljes egyenjogúság, a férfiak sajnos valamiért úgy képzelik (tisztelet a kivételnek), hogy valamiért jobbak, mint a nők.

Ezen a látásmódon kell változtatnunk többek között azzal, hogy nem engedjük őket fizetni. Én például olyan szakmát választottam (traumatológia), ahol a nőket kifejezetten lenézik és nem tűrik, mert nem bírják elviselni, hogy igenis egy nő is lehet legalább olyan jó valamiben, mint a férfiak. És ezt meg is fogom mutatni nekik.

2013. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Szóval ne agyalj, csak engedd előre az ajtónál, és fizess az első randin."


Soha nem fizettem az első randin és mégis jó kapcsolataim voltak

2013. dec. 3. 21:57
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező egy bugrisparaszt, ez a traumamicsodalógus meg egy hisztis kis feminista!

Az első rendin a férfi fizet és kész! És mi az hogy te nem engeded, meg se kérdeznélek, hanem fizetném és nem érdekelne mit vernyákolnál kközben.

Egyébként ti pont összeillenétek!

2013. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja, megint én vagyok.

Kedves 21:52-es hozzászóló: ezt a hímsoviniszta megjegyzést... hímringyókról nem hallottál még? Ha élőben tettél volna ilyen kijelentést, hogy nem térdelnél le a parkolóban, valószínűleg pofánb*szlak... már ne is haragudj. Általában nyugodt ember vagyok de az ilyen maguktól elszállt emberek nagyon fel tudnak idegesíteni.

2013. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!