Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért illik a férfinak fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért illik a férfinak fizetni első randin, amikor már nem abban a korszakban vagyunk, hogy a nők elvannak nyomva?

Figyelt kérdés
Szerintem ez azért alakult ki, hogy a férfi fizessen, mert a férfi volt a fő kereső, ő tudta eltartani a nőt stb. De már ugye nem ez van, hanem a nők is potenciális kereső személyek, teljesen önfenntartók.
2013. dec. 3. 21:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es.

Lehet bugriparaszt vagyok, de ennek ellenére szerintem sokkal jobb csajaim voltak, mint sok olyan pasinak, aki egy ÚR és fizet mint a katonatiszt randikon :D

2013. dec. 3. 22:03
 12/21 anonim ***** válasza:
Aki hisztis kis feministának titulált, szívesen beszélgetek vele levélben, hátha fel tudná fogni, hogy igenis nem a férfinak kell fizetni első randin. Miért kéne neki?
2013. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12-es

Hát nem tudtad azért kell fizetni mert ő a FÉRFI és azt úgy kell, illik XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nem baj költsétek csak a pénzt, nekem megmarad legalább más értelmes dolgokra és ennek ellenére jó csajokat tudok szerezni :P

2013. dec. 3. 22:06
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell a férfinek fizetni, mert CSAK! Mert ez a szokás, és ezt a szokást nem írhatja felül semmiféle feminista okoskodás!
2013. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Volt igaz olyan nő, aki elvárta hogy fizessek randin, háát kifizettem, de utána hiába hívott lekoptattam
2013. dec. 3. 22:07
 16/21 anonim ***** válasza:

Legközelebb már be is akasztasz hátulról a pasidnak, mert olyan nagyon egyenlőek vagytok?

Na maradjatok magatokra!

2013. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
De nehogy már azért fizessen, mert van valami a két lába között... ezt sosem bírtam felfogni. Igen, régen illett... meg illett legalább bokáig érő szoknyában járkálni. De emberek! EZEK AZ IDŐK MÁR LEJÁRTAK! Ma már sok nő többet keres, mint a férje (mert okosabb, keményebben küzd, értelmesebb stb)
2013. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es

Ment a zöld kéz :)

2013. dec. 3. 22:10
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem kell.

A mai illem szerint felesben fizetnek. Amelyik udvariasabb, gálánsabb - az meghívhatja a másikat.

Na, ez még nem fordult elő, hogy egyenrangú kapcsolatban, első találkozásnál a nő fizessen.

2013. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira illem kérdése ma már. Sokkal inkább státuszszimbólum. A férfi dolga az udvarlás, más szóval széptevés. A széptevés azt jelenti, teszem a szépet, azaz szépnek (szebbnek) mutatom magam. A nők szemében manapság a pénz jelenti a hatalmat, a státuszt, tehát ha egy férfi demonstrálni akarja a helyzetét, villant. Nem bugyit, hanem bankókat.
2013. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!