Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálam fog tölteni a srác 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam fog tölteni a srác 2 napot (egy éjszakát). Hogy "csábítsam el érzelmileg"?

Figyelt kérdés

Még csak pár hónapja ismerjük egymást,de a közös barátunkat már kicsit régebb óta. Ők ketten jönnek hozzám,mivel a városomhoz közel lesz dolguk,és én szállásolom el őket,aztán együtt töltjük a következő napot. Kitaláltam jó kis programokat,estére filmezést.:) De kéne valami "terv",hogy hogyan érjem el ezalatt a 2 nap alatt,hogy valamennyire belém szeressen ez a srác. Úgy érzem,nem vagyok közömbös számára,de mivel ritkán találkozunk csak (távolság miatt is),ezért szeretnék rákapcsolni a sebességre és mielőbb alkotni valamit. :D Tippek? Olyanokra gondolok,h pl mellette alszom,és gyakran a szemébe nézek majd,vagy "véletlen" meg-megérintgetem.:)

20/L


2013. dec. 4. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább mondd a szemébe, az a biztos.

Az ilyen "célozgatás" nem mindig célra vezető.

2013. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 QueenRavenna ***** válasza:
Csak dugni akarsz vagy kapcsolat kell?
2013. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
pippantsd le. ha jol csinalod, beled szeret
2013. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem dugni még nem akar.

Aludj vele. Miután lefekszik aludni jelenj meg a szobában és szó nélkül feküdj mellé. Aztán beszélgessetek.

És a célozgatást hagyd a pi..ába. Sose tudjuk mit akar a nő olyankor.

2013. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szex onbizalommal. Mas nem kell nekunk...
2013. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!