Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik. Mindig a vezetéknevemen hív. Szerintetek teccem neki vagy csak viccel? Meg amikor észre veesz állandóan mosolyog megamikor más fiukkal vagyok állandóan engem néz!

Figyelt kérdés
szerintetek jelent valamit vagy csak szivat.?
2013. dec. 2. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a vezetékneves dolog érdekes... Viszont , ha tényleg mindig téged néz és sokat mosolyog, akkor lehetséges, hogy bejössz neki. :)
2013. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Teccel
2013. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán bunkóság egy lányt vezetéknéven hívni. Még egy pasit is, ha nem a főnök vagy valami felettes...


Én ilyennel nem foglalkoznék.

2013. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fölöttem lévő, ha nem tetszik, hogy valaki vezetékneven hív, akkor add a tudtára. Ha nem adod a tudtára, nyilván nem fogja tudni, hogy téged ez zavar.
2013. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez alap dolog, de mind1.:)
2013. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem mindig hív a vezetéknevemen:) valamikor a keresztnevemen hív. valamikorpedig becézget!
2013. dec. 5. 19:45
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintetek?
2013. dec. 5. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, hogy sokszor a vezetéknevededen szólít, megkülönböztetett státuszt kapsz tőle. Cukkol, hogy felkeltse az érdeklődésedet. Mert más nem hív úgy téged, ezért olyankor ő kerül nálad a fókuszba. Mindenképpen pozitívnak mondanám :) Helyzettől függően akár flört-jellegű közeledés is lehet ez.

Adj neki valami jelet, és akkor hátha bátrabb lesz kicsit. Például használd a testbeszédet. Amikor hülyéskedtek, bökd meg, vagy paskolj rá a karjára, érintsd meg a bőrét, ahányszor csak kínálkozik rá alkalom, és figyeld a reakcióit. Ha a szemedbe néz, miután érintetted, akkor biztosan nyugtázta az eseményeket.

Remélhetőleg ezek a dolgok oda-vissza fognak menni köztetek :) Sok sikert, szurkolok!

2014. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teccő nekijje
2017. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!