Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik hogy a középsulis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy a középsulis Quasimodo-ból átlagos pasi lett az évek alatt?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, soha nem csajoztam még. A középsuliban én voltam az ügyeletes csúnya srác. Számtalan megaláztatásban volt részem elsősorban a lányok részéről. A szalagavató bálunkon én voltam az egész iskolában az egyetlen fiú aki nem táncolt, mert nem volt hajlandó velem egy lány sem. Volt olyan is hogy sokáig udvaroltam egy csajnak (jóban voltunk, sokat hülyéskedtünk, eljártunk erre-arra), suli után vittem a születésnapja alkalmából egy szál rózsát erre nekem esett hogy leégettem magammal az egész iskola előtt, stb. Sokszor volt hogy ok nélkül kiröhögtek, gúnyneveket aggadtak rám, pl. Gollam (Gyűrűk ura). Nehéz volt átvészelni azt az időszakot. Azzal próbáltam túltenni magam rajta hogy mindenkivel kedves, rendes voltam (a csúfolóimmal is) és inkább velük nevettem. Volt hogy kiborultam és beszóltam, de akkor a háromszorosát kaptam vissza.


Azóta eltelt sok idő, de védekezésképpen rá se szoktam nézni egy nőre se. Az utcán is inkább magam elé nézek, nehogy ismét "bajba kerüljek".

Munkahelyemen nincsenek fiatal nők, csak 50 év felettiek. 2 hete elkezdtem járni egy haverommal a helyi a konditerembe, ahova sok lány jár zumbázni. Azt vettem észre (vagy csak beképzeltem) hogy páran rámnéznek anélkül hogy csúnyán néznének rám vagy becsmérlően, undorodva.


Szerintetek létezik hogy megváltoztam és eséllyel "pályáznék" egy nő kegyeire? Vagy csak a felnőtt, érett nők már úgymond "kesztyűs kézzel" bánnak az ilyenekkel is mint én hogy ne sértsék meg (de közben belül ugyanúgy elhányják magukat)?



2013. dec. 5. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze nagyon sokat változhat az ember. Van olyan volt osztálytársam, akit nagyon helyesnek láttam régen, most meg elég furán néz ki, és fordítva is igaz.

Felnőtt korban meg nem is a külső az, ami a legfontosabb. Az, hogy valaki milyen életet él, milyen a személyisége sokat dobhat a külsején.

Pl. középsuli egyik menő sráca most alkalmi munkából tengődő, elhízott, megbízhatatlan férfi lett.

Vagy általános suli duckó fiúja most egy magas, sportos, tanult, szorgalmas férfi lett.

2013. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen van ilyen. A magam példájával tudok dobálózni, én is ugyan ilyen helyzetben voltam mint te, de én még anno általánosban, volt, hogy meg is vertek, és én voltam az osztály rondája meg ilyenek. Egészen apró részletet változtattam a külsőmön, és olyan szinten megdobta az önbizalmamat, hogy el mertem menni, egy olyan eseményre, ahol mindenkinek megegyező érdeklődési köre van mint nekem, azóta rendszeresen járok, és lett egy gyönyörű barátnőm, és sok barátom is van. Az önképem teljesen megváltozott, és érdekes módon tényleg, aki anno nagymenőnek számított most egy tucatpatkány lett, sokkal szerencsétlenebbek mint én. Minden teljesen megfordult, előtte azt hittem, hogy nem érek semennyit, most meg sokkal többre becsülöm magam mint őket.
2013. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És igen!

Most eszembe juttattad egy volt osztálytársamat, ős is ilyen volt mint te, soha nem is láttuk lánnyal. Most gondoltam rá nézek facebookon. És meglepődtem, nagyon jól néz ki a srác és nagyon csinos a barátnője.

És persze ez fordítva is igaz. Náluk is volt egy "nagy menő" az osztályba, ő randizott először, ő csókolózott először, ő kellett minden lánynak. Hát most nagyon érdekesen néz ki. Van egy helyes barátnője, aki próbálja visszahozni a srác régi énjét. De most nagyon le van "robbanva". Csont sovány, szemei beesve, mint ha soha nem is aludna, szörnyen néz ki.

2013. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben voltam, jelenleg 25 vagyok

van jó munkám , diplomám... a többiek akik bántottak szinte mind diploma nélkül vagy valami szar diplomával kínlódnak valahol ...

és én amilyen vagyok ... semmi örömöt sem leltem abban , hogy sikerrel befejeztem az egyetemet, hogy viszonylag hamar (fél éven belül ) találtam munkahelyet stb. mindegyik teljesen átlagos nap volt...

az utóbbi időben az vettem eszre, hogy mintha sokkal jobban néznek ki mint régen....

de a szomorú az, hogy meg mindig én vagyok az akinek meg nem volt barátnője... még mindig én vagyok az kivel meg egy rohadt randira sem képesek eljönni... :(

2013. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, igaz nekem annyból volt kőnnyebb hogy azért hajlandóak voltak velem a lányok szóba állni igaz én fiú iskolába jártam igaz már régóta nem az denmostnis kevés lány jár oda. Na ott tényleg a suliba csak azzal álltak szóba a csajok akinek mázlija volt tehát nekem így könnyebb volt de kövér voltam meg szerény, önbizalomhiányoa és még sorolhatnám. De 21 éves koromban már eldöntöttem hogy változni kell mert csajozni nemtudtam kollégáim idősebek voltak ugyhogybfogtam magam felhívtam egy régi ismerőst aki berakott egy katonai kiképző haverjához aki kikupált. Gyakorlatilag 23 éves koromra egy bika lettem és már fél év alatt sokat dobott az önbizalmamon egyből más lett a hozzá állásom, tágasab az érdeklődési köröm és egyből be is csajoztam most meg a régi osztálytársaim akikkel nem tartom a kapcsolatot már fel sem ismernek simán elmennek mellettem az utcán.
2013. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én igazából csak egy normális, kedves, hűséges átlagos lányt szeretnék magam mellé aki szeret és én is őt. Viszont úgy veszem észre hogy nagyon nagy a hangsúly mostanában a nőknél a külső terén. A konditeremben is rám néztek néhányan, de igazából amikor jött egy jó srác, akkor elkezdték csorgatni a nyálukat, látszott hogy ő jön be nekik. Így nem gondolom hogy ott pl. próbálkoznék. Szerintetek merre lehet ismerkedni az én helyzetemben? Disco kizárva például. Ez a könytár dolog amit sokan tanácsolnak hülyeség.
2013. dec. 6. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, valószínűleg nem te tehetsz róla, hogy bántottak, hanem az osztálytársaid.
2013. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Raccoonix válasza:
A genetika csodálatos dolog, velem is hasonló dolgok történtek kivéve hogy 15 évesen voltam a quasimodo, most(21) meg kb Christian Bale... WTF?
2013. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem létezhet ilyen

én pl. 12-13 évesen kibäszott csúnya voltam, volt olyan fiú, aki azt mondta, először nem is jött rá, hogy lány vagyok...mostanra viszont elég sokat változtam, sokan mondják, hogy aranyos, szép vagyok, volt, hogy egy (tök helyes) srác mondta, hogy szerinte 10/10-es vagyok.

16L

2013. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!