Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos testalkatú és vicces,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos testalkatú és vicces, pozitiv szemléletű vagy kidolgozott testű és komolyabb, kevésbé aktív (csendes) pasi?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem, mert én már mindkét verzió voltam. Az egyik a bulizós, mindenhol középpontban lévő de testével annyit nem törődő, másik pedig a "testépítő" szemléletű, egészségesen élő. Azt vettem észre, hogy mióta abbahagytam az edzést, és nem folyamatosan azzal törődök, hogy jajj még nem tökéletes még ezen meg azon dolgoznom kell, vonzóbbá váltam.

Esküszöm, az önbizalmam is nagyobb, mióta már csak néha kedvtelésből járok el edzeni. Az utolsó két mondat azért megdöbbentő, mert ellentmond az elméletnek: Elég szépen pocakot eresztettem, mégis..:D

Mi állhat szerintetek a háttérben?:D


2013. okt. 16. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kérdésed értelmetlen a leírásban a kérdésre a válasz az önimádat.
2013. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
télen elhiszem. :D majd nyáron mikor állok mellette kockás hassal nem ezt fogod mondani:P
2013. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: Nem találom:D

Második: Lehet:D

2013. okt. 16. 21:51
 4/12 A kérdező kommentje:
Első: Bocsi, félreolvastam a válaszod.
2013. okt. 16. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:
biztos :D A strandon ezt nézik a csajok a jó csajok. nem az örökszűz szőrős puncijú csajok:DD
2013. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az utóbbitól mentsen meg a jóisten XDD
2013. okt. 16. 21:54
 7/12 anonim ***** válasza:
ez az "Önfényezés" topicba ird ki legközelebb.
2013. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hol laksz?:D
2013. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyet pasit keresek.
2013. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utóbbi szimpatikusabb és nem a teste miatt, hanem a "komolyabb, kevésbé aktív, csendes" jelző miatt

valahogy bejönnek az ilyenek

2013. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!