Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy srác amolyan intelligens módon kopaszodik (statham) a feje közepétől előrefelé, és lenyírja 2-3 mm-re?

Figyelt kérdés
Egyébként magas (184cm), szép arcú, ápolt, sportol, arányosan izmos, intelligens, jó humora van. Visszatartana titeket ez egy randitól?
2013. dec. 9. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:

a berki is ilyen és még ronda is mint bún,persze hozzá milliomos,uh ezen feltételek mellett szerinted ki a fenét zavarna.


ui.

ilyen típusú kopaszodásra a hajtetkó egy jó alternatíva,mert ez a fajta kopaszodás öregíthet akár 10 évet,ha le van nyírva akkor is.

2013. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik humorista mondta erre, hogy "magasabb vagyok, mint a hajam"
2013. dec. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyírd le teljesen. Engem nem zavarna. 30/n
2013. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:-))) intelligensen kopaszodás...ez jó, még nem hallottam ezt a kifejezést...kb., mint nem molett, hanem plus size...


No, de kérdésedre a válaszom: egyáltalán nem zavaró, nyilván számít, hogy külsőre mennyire jön be az illető, de ahogy múlik az idő, ennek bizony egyre kevesebb lesz a jelentősége:-)

Gondolom elég kevesen születtek Cindy Crawfordnak, hogy rögtön a külső alapján válogathassanak. Értsd:senki nem tökéletes.

2013. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, miszerint többen megjegyezték, hogy intelligens fejem van kevés hajjal. :-)
2013. dec. 9. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz hüje.
2013. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Hülye" szót ly-al írjuk.
2013. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Berki egy csoda, nem kéne fikázni. Testépítési példakép.
2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kopaszodás mellé gyúrni kell és jó ruhákat hordani, ez simán ellensúlyozza. Plusz nem árt, ha nem vagy koldus.
2013. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és a pötsöd helyén van pénztárca?
2013. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!