Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha csúnya pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha csúnya pasival járok? Kifognak ezért nevetni az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekik kell teccen a fiúd, hanem Neked. Amúgy ha szereted, ne foglalkozz más véleményével!
2009. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha csúnya de belseje szép akkor nyugodtan járj vele és ne érdekeljen mások véleménye te öt szereted vele jársz és kész.Ha viszont, csúnya kívülről és belső értékei sem a legmegfelelőbbek akkor szerintem nincs értelme égetned vele magad.
2009. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok,mégis van barátnőm,és senki nem röhögi ki ezért.
2009. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem nekik kell tetszeni.Hanem Neked!:)
2009. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nagyon. Főleg ha nyilvánosan is mutatkozol vele és csókolóztok is. Legalábbis ha te is pasi vagy! Ha lány vagy akkor nem ciki!!! Lehet hogy nem egy szépséges királyfi de valszeg többet fox kapni tőle mint a barátnőid a "befutott szépfiúktól" valaha is. Egy kevésbé előnyös külsejű pasi általában belső értékekkel és szexuális teljesítménnyel ellensúlyozza a külsőségeket.
2009. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Ne hajolj meg a többség előtt, Kicsim.
2009. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Amit eddig leírtak ez az okosok hozzá állása! De az iskolákba sok buta jár és ha te szép is vagy aztfogják mondani hogy Csak az ilyen srácokhoz vagy méltó tehát ha ezután járni aarsz gey menő sráccal azt bebukod :S Sajnálom de ez valósziűleg így lessz. Én pl egy nagy F@sz (bocsi a csúnyaszóért) vagyok mert ha a lány nem szép mégha jófej is akkorse járok vele :S de úgyvagyok vele nem házasodni akarok akkor emg ahgy legyen már szép csajom... 15/F
2009. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

1-2 osztálytársad úgyis ki fog nevetni a hátad mögött.Ilyen az iskola,szerintem ezt te is tudod.Egyesek azt hiszik magukról,hogy ők tökéletesek,és máson meg nevetnek.

De nem ezzel kéne foglalkoznod,hanem a barátoddal,ne ezen rágódj! És ki mondta h csúnya? Lehet hogy nem az :)

2009. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy ki. De ne érdekeljen ha te szereted.

Amúgy ha nem köcsögök akkor nem szólják le. Ha meg mégis leszólják akkor ne is törődj velük.

2009. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha például megtudnám, hogy a barátnőmet bántják miattam, szerintem megmutatnám, hogy ők is könnyen nevetés tárgya lehetnek - elcsúnyítanám őket egy határozott mozdulattal : ripityára törném az orrukat.
2009. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!