Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Sokszor beszélünk fb-n. Egyszer chatelés közben megkérdezte h ki tetszik nekem és nagynehezen elmondtam neki h Ő. Aztán Ő is elmondta h neki én. Én szertnék tenni valamit, de mit és hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
EZt megbeszéltük de azután, nemhogy elhívott volna valahova, azóta alig dumálunk. Én szeretnék közelebb kerülni hozzá, pontosabban "randizni" vele, de Ő nem hív el. Én szertnék tenni valamit, de mit és hogy? 14/L

2013. dec. 10. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el te? Azta, ilyet is lehet :O
2013. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a fiú kell lépjen,és ő kell mindent csináljon ez nem a sötét középkor...
2013. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam -.-" de hogy??
2013. dec. 10. 18:48
 4/8 Norandi ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy nem-e lenne kedve elmenni veled valahová. Akár moziba, akár sétálni.
2013. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet nem is tetszel neki. csak azért mondta, hogy ne bántson meg.
2013. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Adrienn7670 válasza:
Tudj meg róla többet! Kedvenc sportja, kajája ,színe...stb.
2013. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. dec. 12. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
VAgy sokkal idősebb...és ezért nem igen jeletkezik.
2017. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!