Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire lehet számítani? Nyomulja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet számítani? Nyomuljak rá, már a moziban? Talán inkább találkoznunk kellene előbb, vagy inkább ugorjunk a "mély vízbe"? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 haverommal megbeszéltük hogy elmegyünk moziba, és hogy mindenki hoz magával 1-1 csajt, de mivel nekem nincs barátnőm, se olyan, akit szívesen elhívnék, mondta haverom, hogy elhívja a húgát. Még soha nem találkoztunk élőben, illetve nem is nagyon beszéltünk, de szinpatikus, szép lány, és ahogy hallottam, én is "tetszem" neki, de úgy érzem hogy korai lenne egyből moziba hívni. Nincs is semmi beszédtéma, se közös előzmények, ezért nem tudom mit tegyek. Az időpont már megvan, illetve már szólt neki haverom, de biztos taplónak nézne ha lemondanám... (őszintén szólva nem is nagyon akarom, hisz szép lány, de mint mondtam nincsen semmi előzménye ennek, tehát gyakorlatilag nem tudok róla semmit.) Mit tegyek? Miről beszélgessünk? Nyomuljak rá már a moziban, vagy inkább csak beszélgessünk, és ismerjük meg egymást?

#fiú #mozi #randi #lány #mélyvíz #nyomuljak #ugorjunk
2013. dec. 11. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyomulást egyből nem javaslom! Inkább csak ismerkedjetek először és ha jól alakul elhívhatod máskor is.
2013. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:

a film, meg a haverod lehet kapásból egy közös téma.

A többi meg reméljük, jön magától

A moziban egyből rányomulást én is hanyagolnám.

2013. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Moziban sokat úgy se fogtok beszélni, nyomulni se kell, csak eldumáltok és kész, legfeljebb lesz alkalmad elhívni valahova.
2013. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek (a filmről, moziról, haverodról, suliról, akármi), aztán ha szimpatikus volt, akkor a végén esetleg hívd el valahova. Közben ne nyomulj rá.
2013. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titttus87 válasza:
Már az jó, h nem tudsz róla, mert kérdezhetsz sokat, a csajok szeretik ha érdeklődő a fiú.A nyomulástól lehet megijed és többet nem akar talizni.
2013. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!