Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tulajdonságok alapján alakul ki bennetek szerelem egy fiú iránt (külsőt leszámítva)?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 09:13
 1/4 anonim válasza:

A szerelem kialakulásához szerintem csak a fiú tulajdonságai nem elegek, kell hozzá a lány érdeklödése, nyitottsága egy kapcsolatra és sok közös élmény, jó és rossz is egyben (ami alapot ad a bizalom kialakulásához).


Olyan tulajdonságok, amik számomra segítenék a bizalom és tisztelet kialakulását (ami szerintem alapja a tvoábbi, mélyebb kapcsolatnak minden esetben) lehetnek a következök: önbecsülés, önbizalom, hasonló értékrend, önállóság, tiszteletteljes viselkedés másokkal, jó humorérzék, öszinteség, kedvesség, a szeretet(re való képesség) kimutatása, családon belül is.


A lányok általában olyan kapcsolatot szeretnének, amiben biztonságban érezhetik magukat, megoszthatják mindazt, ami a lelküket nyomja és jókat nevethetnek. A nök pedig, olyan kapcsolatot, ami a biztonságérzetet (érzelmi és egyéb síkon is) hosszú távra megadja, lévén, hogy elkerülhetetlenül felmerül a kérdés, hogy vállalhatnak-e majd gyerköcöt az adott férfivel.

2013. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok konkrét tulajdonságokat írni, mert nem a tulajdonságokba szeretek bele, hanem az emberbe. Ha ilyen egyszerű lenne, akkor csak tulajdonságokat kéne keresni :)

Az számít, hogy valaki hogyan viselkedik velem, hogy érezzem, hogy kellek neki. A többi szerintem megfejthetetlen kémia, vagy biológia, vagy a sors, vagy ki tudja mi.

2013. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell egy bizonyos szintű külső vonzalom, hisz csak akkor kezd el érdekelni "úgy" egy srác, ha el tudom képzelni, hogy például csókolózunk. Ha annyira sem jön be külsőleg, hogy hozzáérjek, akkor nem fog érdekelni a fiú, mint férfi, max mint barát. Ha ez a minimális külső vonzalom megvan, akkor kell, hogy időt töltsön a sráccal. Eleinte az is elég, ha gyakran felbukkan, gyakran látja, aztán jöhet a beszélgetés, nevetés. Ha jól érzem magam a fiúval, akkor már kialakul valami. Nálam elég fontos, hogy legyenek "romantikus" pillanatok, mint például hogy mélyen egymás szemébe nézünk pár másodpercig, vagy "véletlenül" egymáshoz érünk. A lényeg, hogy érezzem jól magamat vele, és akkor ha megvan a pici vonzalom, valószínűleg ki fog alakulni valami, ha a srác is úgy akarja. Ha kapcsolatról van szó, nekem fontos, hogy őszinte és humoros legyen, na meg hogy ne legyen buta.
2013. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. De megválaszolhatatlan.

Én nem egyszer voltam már szerelmes. És ha belegondolok, nem sok közös van bennük. Talán egy dolgot leszámítva, hogy mind nagy nőcsábászok voltak. Az első szerelem plátói maradt, az exemmel viszont évekig együtt voltunk, és a párom is ilyen. De nem hinném, hogy ebbe szerettem bele :D Ezen kívül viszont nem látom a közös pontot. És ez is valószínűleg csak véletlen.

2013. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!