Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a szöveg bejön egy lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szöveg bejön egy lánynál? 14/F Most ismertem meg, erre milyen választ várjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy lányt, de még nem írtam rá, mert nem mertem, nem tudtam, hogy mit írjak. Akkor nem igazán sikerült róla bármit is kiderítenem, csak a nevét, mert a buszon hazafele menet mentem oda hozzá. Most ez jutott eszembe (nem valami kreatív, de muszáj lesz valamit írni, ha el akarom hívni valahová): Szia, a múltkor amikor találkoztunk eléggé szimpatikus voltál, van kedved beszélgetni vagy esetleg elmenni sütizni,korizni vagy valahova? Nem akarok tolakodó lenni, mert semmit nem tudok szinte róla. Erre milyen választ várjak? Azt tudom haveroktól, akik ismerik, hogy a barátinak még 2 hónap után se engedte, hogy megfogják a kezét. Nagyon jól néz ki, és jól is tanul, pont az esetem. Én magam normálisnak tartom, én is jól tanulok, lehet nála esélyem?

2013. dec. 12. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először inkább barátkozz, meg ilyenek, aztán hívd el! :) Sok sikert nektek! :)

14L

2013. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez szép. A 14 évesek ritkán írnak ilyen egyszerű, és érett üzeneteket, ha nem köntörfalazol, az csak jó.

22/n

2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

50% esély megvan! ;)

melléksebe ha ezt megteszed az nagy bátorságra vall!így kijelenteni " eléggé szimpatikus voltál"

remélem sikerül!hajrá! :)

2013. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
írj rá. :) ha elmegy veled akkor kérdezősködj róla és ilyesmi :) a többi meg majd megy magától :) sok sikert ;)
2013. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha azt írja, hogy nincs kedve akkor mit csináljak?
2013. dec. 14. 15:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne erőltesd, értsd meg, hogy nincs kedve, és csak beszélgess vele facebookon. Egy darabig dumálgattok, ismerkedtek, aztán egy kis idő múlva - na persze nem csak pár napra gondolok - megpróbálhatod megint elhívni. Ha akkor is nemet mond, akkor valószínűleg nem szeretne kapcsolatot.

Sok sikert ;)

2013. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ha beszélgetni se akar?
2013. dec. 14. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor abszolut szhhard le mert kis tiniribi akk :D
2014. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem ez nem jönne be :D ja lehet ha tetszel akkor igen :D pont hasonlót kaptam már sráctól..
2014. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem megpróbálhatod, nekem bejönne, sok sikert! :) 14/L
2014. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!