Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn gáz szöveg a...

Társkeresőn gáz szöveg a "Nagyon csinos vagy a képeken, szivesen megismernélek"?

Figyelt kérdés

Most mégis mit írhatnék egy vadidegen csajnak?! jóh megad egy két infót magáról, de nem mindenki.

Általában ezt szoktam írni, kivéve ha van olyan dolog amire írhatok pár extra sort.

Társkeresőn szoktam ismerkedni, mert sok a szabadidőm (sajnos), eljárni pedig csak 7 végente vna lehetőség, mert ilynekor nemigen van senki, meg semmi ismerkedési lehetőség a városban..:/



2013. aug. 12. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
A társkereső alapból gáz. Ha regisztráltál, most már tökmindegy...
2013. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég.

Úgy is a képeid számítanak, ha béna vagy csúnya vagy írhatsz akármit, le leszel szarva.

Ha viszont sportos, ápolt, helyes vagy akkor mehet a buli.

2013. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó a seggen megfoghatom vagy vagy esetleg jó a segged bedughatom?? *nagyon csinos vagy szívesen megismernélek* Jézusom hogy mersz ilyet írni azt hiszi meg akarod d*gni ._. Istenem milyen emberek vannak :DDD
2013. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég gáz szerintem. Mikor látom a sok fake-t facebookon azt a "férfi" társaim majd elcsöppenek. Szánalmas. Meg észre kellene venni, hogy a külső nem minden...
2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát jó de mit írjak neki!? csak random, hogy szia, szeretnék ismerkedni....

a nők szeretik a bókokat sztem.


valamivel mégiscsak kellene kezdenia beszélgetést nem?!

2013. aug. 12. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy szoktam kezdeni, hogy összebarátkozok velük. vagy próbálom megismerni és aztán ha bejön nekem meg én is neki onnan lehet túl lépni rajta. De egyébként ha van róla sok info akkor pl láttam a profilodat és érdekesnek találtalak . szeretnélek megismerni. csak ezt valahogy szebben. tehát ne ajtóstul ronts a házba. ha meg normális és vevő az ismerkedésre úgy is visszaír.

Bár nem tudom, mert én már rájöttem, hogy kinél lehet próbálkozni. Én személy szerint nem vagyok egy jó pasi, de egy volt szobatársam az volt és szánalom, hogy ha már valaki jól néz ki a csajoknak, hogy benedvesedik a bugyijuk. Bár kb azok annyit is érnek..

2013. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, persze, hát ha látok az adatlapon kitöltve dolgokat, akkor természetesen én is azokkal kapcsoaltos dolgot írok neki. de ha különösebben semmi sincsen feltüntetve, akkro muszály elkezdeni mégis valahogyan ezt az egészet.
2013. aug. 12. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor jön, hogy szimpatikusnak tűnsz a képen/képeken. szeretnélek megismerni. aztán majd ahogy ír abból rögtön le lehet szűrni a jövőjét az egésznek. Van olyan aki belemegy az ilyenekbe de aztán 1-2 sor után kiderül, hogy veszett fejsze. Nagy szerencsémbe meg olyanokat megtalálok, hogy telejsen nyitottak és rendesen beszélgetünk oda vissza kérdezünk. Bár ez elég ritka. De legyél kreatív!
2013. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. A társkereső gáz. Szopni fogsz ott is, ha élőben nem megy.
2013. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!