Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Filmnézés a csajjal aki tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cannibal kérdése:

Filmnézés a csajjal aki tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok van 1 csaj akibe szerelmes vagyok és összehoztam hogy holnap átmegyek hozzá filmetnézni :)

1-alkalom. Tavaly mondtam hogy szeretem de nem érzett irántam semmit,de most ugy érzem többet törödik velem :)))

Filmnézés közbe dumáljak vele vagy smároljam le vagy mit csináljak?



2013. dec. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a filmet.
2013. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne edd meg!
2013. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
FILMEZNI=Dugni ezek ilyen szinonímák mint a kamra és a spájz
2013. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalomkor csak ülj hozzá közel, ő majd küldi a jeleket, hogy jöhetsz-e tovább, vagy sem. Az ásítós módszert véletlenül se használd, azzal csak beégetnéd magad. Filmnek valami Adam Sandler-féle rom-komot ajánlok, tudom borzasztóak, de a lányok imádják.
2013. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lesmárolni csak ha úgy adja a helyzet, nem kell valakit egyből letámadni, elriasztod magadtól. Ha még nem látni rajta, hogy nagyon vonzódik hozzád/ szerelmes beléd, akkor azt semmiképp ne! Filmnézés közben meg hát megy a film, ne dumáljatok már:D:D:D:D Bár, időnként, ha megszólalsz picit, amikor a filmbéli szereplők épp nem beszélnek, azt lehet:) Amúgy pizza, pattogatott kukorica, üdcsi:D Ezek királyak filmnézéshez:) Azt mondjuk am gondolom, csinálhatod, hogy átkarolod, max leveszi magáról a karod, ha zavarja, hogy ott van:D Jó szórakozást nektek!:)
2013. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A filmekben van lesmárolás az első randin.

Csak próbálj beszélni vele és éreztetni hogy szereted.

2013. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!