Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy mindenki azt mondogatja, hogy én egy földre szállt angyal vagyok és közben mégis olyan pasikhoz vonzódom akik teljesen az ellentéteim? Szerintetek ez nagy hátrány? Változtatnom kéne? 20/L

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert csak kifele vagy angyal, belül ugyanolyan tucat vagy, mint megannyi más lány. Ami benned van meg odabent olyat keresel társnak is. engem nem érint.
2013. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok,mindig a teljes ellentéteim vonzanak,de ez van;) néha kell a csalódás is
2013. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányok többsége ezt csinálja,szóval nem érdekel igazából.Ha neked jó,tegyél úgy.Majd később rájössz a valódi értékekre is talán...
2013. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is az ellentétem vonzott több téren, pl. én eléggé önbizalomhiányos és csendes, visszahúzódó vagyok a párom pedig pont az ellenkezője. Talán azért, mert ő az, aki kiegészít, erősít ezeken a területeken.

Nem hiszem, hogy változnod kellene, főleg mert úgysem nagyon tudsz, az ember nem tehet róla, kihez vonzódik. Később talán magától változik az ízlésed, de az is lehet, hogy nem.

2013. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!