Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a csajok, hogy ők sokkal érettebbek?

Figyelt kérdés
Mindig ezt hallom a csajoktól, hogy ők sokkal érettebbek a koruknál, meg a fiúknál. Az a baj, hogy ezt a gyakorlatban egyáltalán nem látom. Egy ember érettségét az határozza meg, hogy: Mennyire képes felvállalni a felelősséget a tetteiért; mennyire egyezik a külvilág felé sugárzott kép azzal, amilyennek magát gondolja (önismeret/ hazugság hiánya); mennyire képes saját érzelmeit kordában tartani, vagy felismerni; mennyire képes motiválni magát. Na most ezekben a dolgokban a lányok rendre alulmaradnak. Ráadásul általában szexuálisan is képzetlenebbek/ kevésbé oldottak, mint a fiúk. 25 éves kor alatt nem is igazán találkoztam érett lánnyal, és én csak most lettem 23 éves.
2009. nov. 24. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én meg 24 vagyok és sokkal érettebben gondolkodik egy fiatalabb korú. Egy korombelit meg már az ösztönök hajtanak és a semmire is bevállalna egy gyereket.
2009. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Én egyet értek a kérdezővel, az én környezetemben is a legtöbb lány kb.60%uk gyerekesen viselkedik és csak a figyelmet hívja fel magára.
2009. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Andrewka ***** válasza:
85%

Azért mert valami pszichiáter kitalálta. És ugye ez jól hangzik. Magát fényezni mindenki szereti.

SZerintem egyáltalán nem érnek korábban a lányok. Attól h elkezdenek menstruálni meg nő a mellök fejben nem lesznek jobbak.

Bocsánat minden lánytól de ez így van.


22/f

2009. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

De kis gyerekek vagytok. :D

Az, hogy egy lány érettebb az azonos korú fiúnál nem a szexre érti a mondás. Szerintem is így van, a férjem 6 évvel idősebb tőlem, de még mindig gyerek.

2009. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sok lánynak nincs humorérzéke - ezzel az "érettebb vagyok" dumával próbálja leplezni. :D
2009. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha nem szexre akkor mire? Komolyan nem vágom...
2009. nov. 24. 14:55
 7/26 Andrewka ***** válasza:
83%

És ki beszélt itt szexről?

A nőknek is vannak gyerekes tulajdonságaik. De egyáltalán nem erről van szó.

2009. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

ez fiatalkorban népszerű általában, amikor a 16 éves kiscsaj egy 30 éves pasival jár, mert ő aztmondja magáról, h ő érett, és idegesítik a vele egykorú pasik.

ez egyenesen nevetséges. aztán meg sír a szája, amikor a 30 évesd pasija mellette még 3 16-17 évessel folytat viszonyt.

igen, marha érett volt, amikor belevágott egy ilyen kapcsolatba....:S

2009. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Egyetertek a kerdezovel. Szexualisan korabban ernek, de egyebkent ugyanolyan a gondolkodasuk, ugyanazok az igenyeik, eletceljuk, szorakozasmodjuk, stb. mint egy veluk egy koru fiunak, aki mast mond hazudik. Fura hogy a baratsag megy kortol fuggetlenul, de kapcsolat mar nem, akkor mar idegesíto lesz egy pasi.
2009. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
biológiai tény. látom általános iskola 8. évében lógtatok bioszról... és rengeteg 14-15 éves érett lányt ismerek (agyban érett, elég érettek ahhoz, hogy felfogják: nem lesznek jobbak ha valakivel lefekszenek 15 évesen...) szóval a korai érés egyszerű biológia. 23 évesen ezt nem tudni...:D hát bazz. szégyen ˘˘
2009. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!