Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha egy pasinak erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy pasinak erős lábszaga van, akkor ha átmegy hozzátok, akkor hogyan toleráljátok, hogy ott először is lábat mos, zoknit leveszi?

Figyelt kérdés
Nem vicc. Nem gomba, hanem egyszerűen akármilyen cipőt vesz fel (van minden évszakra 5 pár cipő, mind bőr és márkásak, nem kínaiak), akkor is izzad és izzad a lába és büdös. De ha megmossa, akkor volt-nincs szag. Elnézhető a dolog? Vagy maradjon cipőben?
2013. dec. 17. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mossa meg és kész.nem kell ügyet csinálni ebből.
2013. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom,de nekem a magas vérnyomás betegség miatt van ez.Hidegnek érzem a lábamat(a talprészt),és emiatt a hómérséklet különbség miatt a "pára" lecsapódik a lábon.És ami nem természetes anyaggal találkozik,az büdössé teszi.
2013. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az a lenyeg, hogy ne erezze kellemetlenul magat... Ha labmosassal kezd akkor tegyen ugy...


Vannak nagyon jo labhintoporok es kremek (azt hiszem shollnak is van citromos labfrissito) ami nem hagyja hogy budosodjon!)

2013. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vagyis beizzadjon
2013. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Először fura lenne, de értékelném hogy figyel erre, és nem bűzölög nekem egész nap.

Vannak izzadásgátló, pontosabban felszívó betétek, illetve be lehet kenni egyszerűen hintőporral, a cipőt meg szódabikarbónával beszórni estére, hogy ne maradjon szaga. Ezt próbáltátok már?

2013. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ismerkedéskor lehet hogy fura lenne először.

De egy párkapcsolatban már fel sem tűnne, biztos természetessé válik ez a "rutin" egy idő után.

2013. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Állítólag a gyógyszertári lábecsetelő a legjobb. Nem tudom, próbáltátok-e már.
2013. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is, nem tudom. Talán inkább hiperhidrosys. De nem biztos. Már pár gombaölőt ,,végigfuttattam" végigfuttattam magamon, de megmaradt a szag, körömgombám sincs. Bár volt egy magyar felmérés, több ezer pasit hallgattak meg erről és minden 3. panaszkodott, hogy büdös a lábuk. Lehet mi ott izzadunk, akár betegség, akár nem. Csak hát elég ciki, minden alkalommal, ha az ember átmegy egy csajhoz, akkor kezdje a dolgot lábmosással. A cipő nem lehet bűnös, mert mind ez a márkás, 30-40 ezres cipők vannak a lábamon. Igaz, elég melegek. De az nagy bűnös dolog, hogy egész nap talpalnom kell napi 10 órát a munkahelyen, így eléggé megizzad a láb, ha akarom, ha nem.
2013. dec. 17. 18:29
 9/18 piriiiiii ***** válasza:
No para, én tolerálnám teljesen. Sőt, annak nem örülnék, ha végig úgy ülnénk egymás mellett, hogy lerohad minden virág körülöttünk. :D Max elviccelném a dolgot, ha erős testmozgást végzek, lány létemre még nekem is szokott büdös lenni a lábam, sőt. :D Versenyt rendezhetnénk.
2013. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van bár én lány vagyok de ezt müszálas zokni is okozhatja a páromnak azt szoktam mondani egy jó ember mindent elvisel :D :D :D
2013. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!