Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány akibe szerelmes vagyok és el is mondtam neki. Ő azt mondta hogy szakít a mostani barátjával és együtt lehetünk.

Figyelt kérdés
Mostmeg hozzám se szól vagy ha igen akkor csak pár szót,kerül stb. pedig semmit nem csináltam.Hameg megbeszéljük hogy kijövünk ketten és megbeszéljük hogy mivan pl holnap 3 órára akkor mindig kitalál valamit pl tanul vagy nem jöhet ki ilyenek.Pár óra mulva meg mit látok?Az eggyik haverommal játszadozik kint hameg odamegyek akkor mind a ketten hazamennik.Mit csináljak ilyenkor?
2012. okt. 12. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hagy békén ..
2012. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hagyd..
2012. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Slukk ***** válasza:
Hány évesek vagytok kedves kérdező?
2012. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a tuti,egy olyan csajra hajtani,akinek pasija van...Az ilyen faxkalapokat legszivesebben agyon(agyhelyen) verném.Ha van egy csaj,aki kell,várd meg,hogy egyedülálló legyen,meg mit kell nyomulni?Tiszta szánalom.
2012. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de azt most megmondom, hogy az élet bármely szakaszában: olyan nőre, akinek párja van nem hajtunk. Nem mondom, hogy nem lehet barátkozni, de ilyen nyíltan nem szabad kimondani a dolgokat.

Én a helyedben hagynám.

2012. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De énse úgy nyomultam.Ő folyton arrol beszélt hogy szakítani fog vele stb.egyébként mind a 2-en 12 évesek vagyunk.És akkor most mit csináljak? Hogy beszéljek vele vagy hogy derítsem ki hogy mi baja?
2012. okt. 12. 22:06
 7/8 anonim válasza:
xDxDxDxDxD
2012. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
höhöhö 12 évesek xDDDDDDD nem vagyok bunkóde.. ezmost vicces.
2013. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!