Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lánynak hasonló az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lánynak hasonló az ízlése a pasik terén, a tipikus új Brad Pitt félék (csak pl más haj és szemszín) jön be majdnem mindnek, de mégis mind tagadják ezt, miért?

Figyelt kérdés

Tagadják mind, nekem így nem, nekem úgy nem jön be. Aztán írok nekik privit és küldök egy srácról egy képet, aki ismerős, sok lánynak tetszik és majdnem mind bújna vele ágya. Aztán bevallja a legtöbb, hogy idézem: ,, köszi a képet! tényleg szimpatikus srác:)"


Vagy valami hasonlót. Érthetetlen, hogy akkor miért kell látatlanban tagadni. Érthetetlen.


2013. dec. 17. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

"legtöbb lánynak hasonló az ízlése"


Ez nem igaz.

2013. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tarnolf ***** válasza:
Ezt a nők se tudják. De van köztük akinek nem a Brad Pitt féle palik tetszenek.
2013. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy az ilyen full Brad Pitt, de az ilyesmi Paul Walker félék a legtöbb igen, pedig fullra tagadják. Aztán van pasi, aki ezt be is kajálja, bízik, hogy nem a helyes pasi fog érvényesülni ennél meg annál a csajnál, hanem ő maga is. Aztán jól pofára esik, odamegy megnyerő szöveggel sok lányhoz, de mind kikosarazza, mert nem díszpasi, ami ma a legnagyobb erény, ha bevallják a lányok, ha nem.
2013. dec. 17. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden lánynak van ízlése. De van aki megteheti, hogy válogat, van aki kénytelen beírni a csúnyább fiúval is.

De a külső nem minden, legyen a fiúnak kisugárzása.

2013. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem se Bred Pityu nem jön be, se az a Walker manusz. Se Beckham ha ő lenne a következő jelölt. De még DiCaprio se.
2013. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, hogy a nőknek van egy átlagideáljuk (persze ez az ideál nem egy sablon, részletekben változik!) De ettől függetlenül nem kell, hogy minden férfi úgy nézzen ki. Ahogy előttem válaszoló is írta egy férfinek legyen kisugárzása és legyen férfias!
2013. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Josh Duhamel , Tom Hardy , Bred Pit , Jonny Depp is és sorolhatnám kik néznek jól ki , de azonkívül semmit nem jelent . Egy dolog , hogy hogy néz ki , de más hogy milyen ember. Nekem személy szerint a külsö nem elég és nem is az a legfontosabb.
2014. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!