Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fáj nekem látni (holott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj nekem látni (holott nem szabadna), hogy ezek a tizenéves nyálfiúk random módon járnak a csinos és vonzó lányokkal, csókolóznak velük, sugdolóznak, fogják a csinos feneküket, nekem meg nem jutnak semmi sem, hiába próbálkozom?

Figyelt kérdés
Nekem meg csak az elutasítás jár 25 felett is, hiába vagyok teljesen kedves, illemtudó. Fene már az egészbe.-
2013. dec. 17. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Irigy vagy.

Bár én a helyedbe nem lennék irigy az ilyenekre. Milyen csaj az, aki ilyen nullákkal jár. (már ha egyre gondolunk a nyálfiúk alatt)

2013. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irigye vagyok, tudom. Nem akarok az lenni, de nem tudok kiölni a fejemből, hogy ők páwák (én nem vagyok vonzó, de nem a testalkatom miatt, hanem a fejem gáz)és ezért rengeteg tizen és huszonéves lány örömmel teszi nekik szét a lábukat. Mi meg néhányan csak leshetjük, hogy hiába minden más, amiben jobbak vagyunk, az is kevés ilyenkor.
2013. dec. 17. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

mert irigy vagy


amúgy ki mondta, hogy a lányoknak mindenük a kedves és illemtudóság? félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a lányok a bunkókat szeretik... sokan szeretik ezt hinni, de nem!!!!!!!4!!!!négy!!!


sokkal jobban bejön nekik ha őszinte vagy.. és ez az illem meg a kedvesség, mézesmázosság rovására megy

például én egy lánybarátomnak vágtam már a fejéhez, hogy "nagy az orrod", erre mondta, hogy "köcsög" és beszélgettünk és mosolyogtunk tovább:D azért mert tényleg azt gondoltam, hogy nagy az orra (ahogy az is:D) de elszóra előtte mondtam, hogy csinos a ruhája (mert az is).. ha nem lett volna csinos a ruhája, nem mondtam volna, de az orra akkor is nagy marad:D

és szeretik, hogy végre valaki, akitől nem csak üres bókokat kapnak, hanem végre ténylegesen rájuk figyelnek

nem nehéz ám, csak figyelni kell!:)


20F

rocker típus (szőrös manó:D)

2013. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!