Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy felhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy felhívjam arra a srác figyelmét hogy bejön nekem? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik 5 évvel idősebb nálam(nem nagyon beszéltünk még).. egy faluba lakunk és egy városba jártunk suliba(most végzett) na az van h mindig köszön, előre enged a buszon és néha néz. Egyszer egy 'csoportba' álltunk a buszon mert nem volt hely( én, legjobb barátnőm, még egy lány, egy fiú, a kiszemeltem *CS és egy közös haverunk) a közös haverunk megkérdezte tőlem h: 'haza kíséred a CS-t?' erre én:'persze.xd' ilyen flegma félén:)) erre CS: 'nem lakom messze' én csak mosolyogtam... amúgy CS lájkolt facebookon jó pár képemet és egy pontozósat(külsőre 9et írtam, belsőre: nem nagyon beszélünk, esély: csak haver) nem mertem mást írni esélyre ezzel lehet h elb*sztam mindent. SEGÍTSETEK mert eléggé félénk vagyok, önbizalom hiány:cc

2013. aug. 12. 13:22
 1/7 Sir Sarcasm ***** válasza:
mondjuk ne írj olyanokat, hogy csak haver.. facepalm -_-
2013. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mit kellet volna írnom?:o
2013. aug. 12. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Magadnak ástad ki a sírodat...az idő majd belelök :)
2013. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak haver. -.-'' Ilyet írni egy olyannak akitől többet akarsz. Nem hogy kihagytad volna azt a részt...

Ötletem sincs, hogy gyere ki belőle, de beszélgetés közben most már küldjed nekia jeleket. :D Ne kérdezd milyen jeleket..nem tudom. XD

2013. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem az segit inkább ha egy helyen vagyunk(pl.egy buliba vagy barátokkal ahol ő is ott van:)) kicsit iszunk aztán nem kell bebaszni de ha már van benned egy pici akkor már bátorvagy ha ő is iszik még könnyebb .aztán elmentek ketten sétálni és akkor ha beszéltek akkor minden kiderűl..lépj felé akkor smároljatok adj neki puszit:)) ha szeret és érezz érted valamit ő is fog adni:)
2013. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom, de valahogy nem illik össze egy 15 éves egy 20 évessel, nem gondolod? Ő már felnőtt, te pedig még félig gyerek vagy. Ezt mégis hogy gondoltad? Attól még összejöhet, de neki kicsit érettebb a gondolkodása (nem arra célzok, hogy buta vagy), így nehezen értenétek meg egymást. Inkább egy veled egykorú fiúval randizz.
2013. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen tudom h sokkal idősebb, meg minden.. de ma is olyan édesen nézett rám. :cc
2013. aug. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!