Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jó hogy egyes ˝kislányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó hogy egyes ˝kislányok˝ kitalálnak ilyeneket? Hosszu

Figyelt kérdés
Az osztályból jelenleg sokan szinglik és pont az én egyik barátnőmnek lenne egy pasija, aki gyerekes és... haragszok rá. Én tudom hogy nem igaz, mert túl hülyén találja ki, de még nekem se mondta meg az igazat. Mi lehet ezzel a célja? Először hittem neki de most már nem. Túl idegesítő azt hallgatni, hogy Róbert így meg Róbert úgy... blablabla Hogyan mondjam meg neki hogy NEM HISZEM EL!
2009. nov. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényege, hogy sokan szinglik. Be akar vágódni mindenkinél. Majd ha rájön, hogy lassacskán senki nem hisz neki, átgondolja a dolgokat. (Mint a nyuszika és az égő ház tipikus esete)
2009. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy kérdezd meg tőle,hogy nem e akarja neked valamikor bemutatni:)
2009. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos Robert Pattinson az, inkognitóban...
2009. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki h nagyon érdekel, hogy néz ki meghogy csináljon vele egy közös képet és majd mutassa meg neked. =)

vagy kérd azt h mutasson be neki :D esetleg kérdzősködj hogy mikor találkozik vele.. hogy smároltak-e má stb.. :D hidd el.. az ilyen kamukba egyszer belefolyik az ember és egy apró kis hibát ejt (elszólja magát, valamit rosszul mond stb..) és onnantól már tudod az igazat ;)

2009. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D
2009. dec. 1. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!