Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Apám munkatársának a lánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám munkatársának a lánya érdeklődik irántam amikor van barátja bonyolultabb?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy céges buli, én voltam a fuvaros, egész este én hurcoláztam az alkalmazottakat oda és haza.


Munkatársának a lánya, aki egyidős velem(19) elkisérte az apját de rögtön ment is tovább mivel másnap mentek Bécsbe a pasijával.


Hazajöttek bécsből és másnap jön haza apám, hogy a kiscsaj érdeklődik felőlem, hogy hívnak stb van e barátnőm(a kiscsaj apja kérdezte meg apámat).....


Mondtam apámnak persze mondja meg a nevem stb, ....

A csaj be is jellt facen stb találkozni szeretne (de 2 év van kapcsolata, nem is ez zavar, hanem hogyha csak kihasználom stb akkor utána fatherom aztfogja hallgatni hogy én milyen szemét vagyok stb a lány apjától)


Bár az apja is bír engem látja, vagy is azthiszi, hogy normális vagyok, hogy egész este képes voltam őket furikázni......


a véleményeteket kérem, szerintetek hagyjam a csajt? jól néz ki, modell, szőke.



2013. dec. 19. 13:32
1 2
 1/13 kendrazoltan ***** válasza:
Ha csak meg akarod dugni, akkor közöld vele, hogy csak ennyiről szólna a dolog, aztán jöjjön, aminek jönnie kell...
2013. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. Hagyd. Ez a történet túlmutat a szimpla párzáson... itt társadalmi következményekkel is számolni kell.
2013. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Chewie tartsd a távolságot, de ne vegyék észre, hogy tartod a távolságot"


Han

2013. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem azt tervezem, hogy megakarom dugni de pl ha együtt vagyunk csak pár hónapot stb és elküldöm vagy ő engem vagy valami olyan kiderül rólam, hogy megcsaltam vagy bármi akkor fatherom viszonya is megromolhat a munkatársával.


és nekem az a fura, hogy két éve együtt van a mostani párjával mielött elutaztak volna bécsbe azelött 1 nappal látott csak, és szólt apjának h szerezze meg az adataim . .stb....


Ebből arra következtetek apjával a viszonya nagyon jó és mindent megbeszélnek...

2013. dec. 19. 13:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hagynám, hogy a csaj kihasználjon.


A csajjal találkozzál, bókolj neki, ha erre jól reagál, akkor mondhatod neki, hogy tetszik neked, ha erre is akkor meg hívd direktben randira. A barátjára nem kell tekintettel lenned, semmilyen társadalmi szabály sem diktálja azt, hogy vele etikusan viselkedjél, mert neked senkid.


Ha a csajjal úgy alakulnak a dolgok hogy nem csak párszor találkoztok, akkor segítheted, hogy mostani barátjával szakítson, de ha csak kihasznál, azt se bánd nagyon.

2013. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kendrazoltan ***** válasza:
Ebben az esetben nem javasolnám, mert nagyobb lehet a kára a dolognak, mint a haszna...
2013. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 5/6 Időpont ma 13:47


Köszi ez értelmes volt! :D


A barátjával nem is törődök, csak az a fura, hogy az apjának kapásból mondta a dolgot stb... és előtte pár nappal vitte a barátja külföldre stb

2013. dec. 19. 13:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem stb. Ha a mostani barátját stb. ennyire leszarja stb. ilyen szinten nem becsüli stb. Akkor ha összejönne veled stb. akkor szerinted stb. téged jobban megbecsülne ? stb. Ugyan úgy stb. melletted is pasizna, stb. lehet megcsalna stb.


Jah, és hagyd abba ezt a stb.-zést, mert rohadtul idegesítő...

2013. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Randizz vele ha benne van. Ha bejön és el tudod képzelni hosszútávon akkor próbáld meg. Lehet ám több randit is megejteni mielőtt hivatalosan egy pár lennétek. Nem kell az elsőnél lesmárolni, meg megdugni. Ha viszont nem olyan érdekes akkor hagyd, ha szerinted bonyodalmakat okozhat. De ha meg ő tenne ki akkor nem te leszel a hülye. :S
2013. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy faterodnak olyan respektje van kollégája szemében, hogy belőled is kinézi, hogy csak normális lehetsz, főleg ha mondjuk egy jobb egyetemre jársz.


Nekem sokat segített fiatal koromban, hogy tök normális családom van, húgom csak 2 évvel fiatalabb. Pl. ha húgomhoz átjött egy barátnője, látott engem és szüleimet, és hogy hogyan élünk, az nekem elég jó ajánlólevél volt már, ráadásul húgom is mindig agyondicsért.


#5

2013. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!