Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire érhetik a feleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érhetik a feleket rossz meglepetések élőben, ha már volt közöttük képcsere, webcamos beszélgetés, több hónapos csevegés?

Figyelt kérdés
Tehát ha eltekintünk attól, hogy valaki nem hazudott a másiknak több hónapon keresztül, hogy ő 175 cm magas, de az életben kiderül, hogy csak 167 cm. Vagy van autója és közben nincs, vagy megfelelően öltözik és ápolt, közben meg szakadt, koszos és büdös az illető. Tehát ha ezekben nem hazudott, akkor lehet még más buktató is? Vagy legtöbbször ez már nem akadály?
2013. dec. 23. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"van autója és közben nincs"


Megbocsájtható hazugság.

2013. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát webcam nélkül lehet, máshogy viselkedik élőben. De webcammal ez nagyjából kizárható. :)
2013. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem minden lánynál. Pl ha az illető 30 hoz közel van és egy kis Suzukija sincs, akkor furán néznek rá, hogy mit csinált eddig. Nekem van egy 700 ezer ft értékű járgányom 28 évesen, tehát nem rólam szól a dolog, de van olyan, akinek nincs. Persze ha a csávó 18-20-22 éves, akkor elnézhető.
2013. dec. 23. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát így nem sok meglepetés érhet szerintem.
2013. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk, azt azért nem értem, miért kell több hónapot csevegni az interneten. Ha valakivel tényleg találkozni szeretnél, egy hét csevegés a neten bőven elég. Jobb utána a tettek mezejére lépni, ha pedig nem olyan az illető, amilyennek elképzelted, hát így jártál.

Ám, ha neked ez a döntő szempont, hogy " van autója, vagy nincs", akkor inkább regisztrálj egy online társkeresőre, ahol jó pontosan határold körül, kit is keresel: min. 175 magas, legyen autója, ápolt, nem büdös, ha fehér lovon érkezik, milyen fajtájú legyen az a ló, esetleg IQ számot is megadhatsz. Szerintem így tutibb a társkeresés.

2013. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az embert mindig érheti meglepetések.
2013. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!