Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még itt olyan lány aki...

Van még itt olyan lány aki nem tud aludni, és szivesen beszélgetne?

Figyelt kérdés
Jó lenne beszélgetnék valakivel aki még nem alszik és szivesen beszélgetne velem bármiről17/F Nem baj ha idősebb és beszélgetni szeretne akármiről :)

2013. nov. 4. 02:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. nov. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Bármiről" = perverz baromságokról.
2013. nov. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbálok túllépni az előítéleteimen. Hogy 17 éves srác hajnali fél háromkor a gyakorin a szex-kategórián belül hirdetve unatkozik, de nem megy.

Ráérek, de nem passzolgatnám veled a labdát, mert vagy 2 levélváltás után lennél antipatikus, vagy ha jól játszol, a 20. után, mikor azt gondolod, hogy küldök magamról/ egy testrészemről meztelen képet, vagy átváltanál msn-re, stb...

De azért kívánom neked, hogy ne csak netes beszélgetésekbe belefáradt nők legyenek itt, illetve ne is olyanok, akik annyira örülnek egy ilyen kis ingernek is, hogy rápörgethetőek bármilyen hülyeségre minimális figyelemmel.

2013. nov. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először látom itt az "antipatikus" szót az "unszimpatikus" helyett... Amúgy már már rég alszik a kérdező.
2013. nov. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3: Magas lóról beszélsz.

- Előítéletes vagy, elárultad magad, ami minden szempontból rossz.

- Aki nem úgy válaszol neked, ahogy te szeretnéd annak nem is válaszolsz. Szép. Bírónak érzed magad??

Az ilyen emberektől kiráz a hideg, akik felsőbbrendűknek gondolják magukat. Remélem a kérdező nem is írt rád, mert csak elrontottad volna a hangulatát!

2013. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, de vállalom az előítéleteimet. Nem állítottam, hogy jó ember vagyok:)

Ráfoghatnám a rossz tapasztalatokra, de azok igazából csak tapasztalatok. Hozz létre egy női profilt és próbálj neten kommunikálni pasikkal. Nem hiszem, hogy nagyon másképp látnád a dolgot.

Felsőbbrendűnek viszont egyáltalán nem gondolom magam. Simán előfordulhat az is, hogy a kérdező lép le pár mondat után.

2013. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6: Biztos sokan írnak, meg sok az egyforma írás is. Viszont aki normálisan ír, azzal érdemes elbeszélgetni. Ha nem szexuális témára tereli a beszélgetést, és értelmes, akkor miért ne írnál neki??

Én pl ilyen vagyok, DE mégis azt csinálják a lányok, hogy nem írnak vissza 1-2 üzenet után. Pedig semmi rosszat nem írok nekik. Lehet nem egy világmegváltó dumám van, de most komolyan ettől függ, hogy milyen ember az, akivel beszélgetsz? Ugyan már... Lehet csak én vagyok olyan aki a normális, JÓ életet szereti, szereti ha a társában feltétlenül megbízhat. Én egy ilyen nőt keresek. Nem olyat, akivel röhögök állandóan, mert olyan jó szövegem van. Lehet nevetni is, de ismerkedésnél nem a poénokat kell tolni, hanem megismerni a másikat, ezért ISMERKEDÉS.

Meg azon agyaljak, hogy mit írjak a másiknak, hogy válaszoljon nekem??? Ugyan már... :D:D:D

2013. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondoltam, tovább olvasom 1-2 mondatnál, de untam:)

Viccet félretéve ez van. A nőknek sem könnyebb. Manapság jófej csajnak kell tettetni magad. Pontosítok: a nők nagy része nem azt a szerepet játssza, aki lenni akar, hanem amilyet a férfi akar. Mindenki ki akar tűnni, ezt a világot éljük.

Örülök, hogy vannak, akik még így állnak hozzá és nem szállnak be a versenybe. Sok sikert!

2013. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
inkább dugj egyet az megnyugtatja a lelkivilágod
2013. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy nem ilyen dolgokról szerettem volna beszélgetni, de nem csodálkozom hogy ilyen válaszok jöttek,mai világban már csak ez megy. Mindenki a rossz tapasztalatai alapján itéli meg azt embert aki ismerkedni/beszélgetni szeretne. ( Tisztelet a kivételnek)
2013. nov. 4. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!