Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda srácok, ti is abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácok, ti is abban reménykedtek, hogy 35 felett majd egy senkinek sem kellő 35+ éves nő lesz a párotok?

Figyelt kérdés
Persze ha nem találtok mást, vagy még nincs meg az igazi. Én pl eléggé ronda vagyok, persze még elfogadható. Már 28 vagyok és kezdek félni, hogy egyedül maradok. Elég sokat társkeresőzök, ahol tapasztalom, hogy kétféle nőtípusnak már szinte majdnem mindegy, hogy hogyan néz ki egy pasi, csak talpraesett legyen, legyen bármiféle jövőképe, egy átlagos munkája, rendes és megbízható legyen, szeresse a gyerekeket stb. Az elmúlt pár hónapban nem egy és nem kettő csinos, vonzó, szép arcú 38-40 körüli nő írt már rám, hogy ismerkednének velem. Tényleg szépek, csak ki lettek használva a macsók által és már nem érdekli egy pasiban, hogy hogyan is néz ki, csak egy minimális szinten elfogadható legyen. Persze van olyan is, hogy van gyerkőce, de akad nem kevés olyan is, akinek nincs 35 felett sem. Ezért érzem az írásukon, hogy már kézzel-lábbal találkozni akarnak velem, mindenféle kompromisszumra hajlandóak, érződik rajtuk, hogy ugye 40 felé haladva ketyeg a biológiai órájuk és babát szeretnének. Nektek is ez marad majd fiúk, akik sikertelenek a lányoknál, hogy egy kiélt, de jól karbantartott nő lesz a párotok? Ebben lehet csak bízni.
2013. dec. 24. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Így nézel ki?


[link]


Mert én mindig arra gondolok, amikor meglátok egy iyen rinyáló csúnya fiús kérdést, hogy minimum ilyennek kell lennetek, ha nem vagytok képesek egy nőt összeszedni.

2013. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok ronda de helyes sem kb. átlagos.... kinek hogy s mint tetszek nem is ez a lényeg....


sokáig az számít ki hogy néz ki külsőre, de ki lehet nőni én 16-18 évesen kinőttem... valaki 30 körül növi ki stb.


22/F

2013. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ronda de az biztos, hogy nincs velem minden rendben, ezért nem tudok egy nőt sem összeszedni. És nem, én 35 éves koromban a híd alatt képzelem el magam miközben a patakban mosom a ruháimat.
2013. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

1-es amit linkeltél azokhoz képest már én is szépnek érzem magam, ronda fiúként. XD


De amúgy meg tök mindegy én mit érzek, mert a lányok megmondták már számtalanszor nekem, hogy RONDA, NYOMI VAGYOK ÉS SOSEM LESZ NŐM!

2013. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azoktól az alakoktól jobban nézek ki, de nem túl jól festek. Eddig azt hittem, hogy a valamirevaló csinos nők csak a pénzre buknak, de eddig társkeresőn meg utána randin sem, szinte egyszer sem került sor arra, hogy na mennyit keresel, meg ha keveset, akkor kalap-kabát van. Pedig nem keresek tanárként 28 évesen túl sokat a nettó 140-143 ezremmel. Nem egyszer olyan lányokkal randiztam és jártam, akik a dupláját keresték az enyémnek, mégsem sérelmezték sosem, hogy keveset keresek. A személyiségemre voltak kíváncsiak. Kb 9 lánnyal randiztam 2 év alatt, egyiket sem érdekelte a pénz, pedig megtehették volna, mert csinosak voltak és volt nem egy és nem kettő pénzes pasi, aki meg akarta őket kapni. Na mindegy, érdekes dolog ez. Ha eléred azt, hogy beléd szeret egy lány, akkor a külsőd és a vagyonod már sokad rangú lesz a szemében.
2013. dec. 24. 13:36
 6/20 anonim ***** válasza:
Vinyó, te vagy az??
2013. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
te nem vagy csúnya. ha rád írnak akkor nem vagy.
2013. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nem így nézel ki, akkor meg ne sírjál. Komolyan, a múltkor valaki belinkelt egy TÖK HELYES srácot, hogy ennek a szerencsétlennek hogy lehet barátnője, mikor csúnya???


Hülyék vaytok, ennyi.

2013. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jaj, hát akkor te herceg vagy tesókám 140 ezerrel. Próbáld meg munkanélküliként, felsőfokú végzettség nélkül és egyben rondaként ugyanezt.
2013. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!