Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti randiznátok olyan fiúval akiről megtudnátok hogy karácsonykor a régi nagy szerelme házához elment és ott állt 5 percig?

Figyelt kérdés
Ő valahogy nem teljesen megy ki a fejemből, de biztosra veszem hogy ki tudná verni egy másik csaj. Mondjuk ezt tuti nem fogom elmondani senkinek, csak úgy megkérdeztem mert nem tudok magammal mit kezdeni

2013. dec. 24. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod el neki, akkor nem teljesen mindegy ?? Én randiznék...Egy ennyiből nem vonok le messzemenő következtetést.

22L

2013. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, de csak ha sok idő eltelt karácsony óta, és azóta kiheverte a csajt. Nem, nem egy másik nőnek kell kihevertetnie a pasival az előző szerelmét. A pasi először legyen túl rajta!
2013. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
365 napja volt az utolsó közös esténk, de nem voltunk együtt. nem léptem, életem egyik legnagyobb hibája volt. azóta már megtanultam ezt hogy lépni kell amikor kell.
2013. dec. 24. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem.

Olyasvalakiért epekedsz, akit nem is ismersz, nem voltál vele kapcsolatban, tehát valójában szerelmes se lehetsz belé... az csak illúzió!

Más lenne a helyzet egy kicsit, ha mondjuk többéves kapcsolatot nem tudnál egy év után feldolgozni, de egy el se kezdődő valamit?

Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen típusú pasik a VALÓDI kapcsolatokkal nem tudnak mit kezdeni. Olyasmit várnak a kapcsolattól, ami nincs! Rózsaszín álomvilágot, teljesen össze akarnak olvadni, miközben egyáltalán nem is kíváncsiak a másik félre, a személyiségére. Csak addig jó, amíg megfelel az elképzelt álomvilágnak, de aztán amint kiderül, hogy emberből van, és jönnek a szürke hétköznapok, az idealista elkezd más iránt rajongani, új ideált keres magának.

Én menekülök az ilyen pasiktól!

2013. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet nekem egy tök átlagos dolog is rózsaszín álomvilág lenne :D nem gondolod?
2013. dec. 25. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!