Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik! Párkapcsolatban él, másfél éve! Megszereztem a számát naponta több sms-t váltunk messenger. Stb és még a gyárban is flörtölünk. Nagyon tetszik és nagyon kedvel a csaj engem. Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
A 0-ról a napi flörtig jutottam el azt is engedi néha hogy puszilgassam, aztán néha eszébe jut h pasija van...
2009. nov. 27. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg remek lány lehet.....


És ha majd te leszel a pasija, akkor meg egy 3. személlyel fog flörtölni?

2009. nov. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gyárban ? :D Am igaza van az első hozzászólónak!
2009. nov. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen. Aztán meg néha az fog eszébe jutni, hogy te vagy a pasija...

Mit ne mondjak, undorító, hogy belekavarsz más kapcsolatba és próbálod tönkretenni. És miért is? Mert tetszik? Ha te lennél a leendő barát helyében, akkor neked, hogy állna a szád ahhoz, hogy valaki flörtölne a kedvesednek. Mert tetszik neki és meg akarja szerezni...


Átlagosan 3 nő jut egy férfire. Nem tudsz válogatni, hogy nem szsbad "prédát üldözöl"?

2009. nov. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csicskacsicskacsicskacsicska... :D

Mondjuk a lány is elég magas értelmi színvonalon lehet... :D

2009. nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszúl fogalmaztam. Belépett az életembe, megtetszett. Szép lassan beleszerettem.Aztán megszereztem a számát... flörtöltünk, és flörtölünk minden nap.Sokat dumálunk a pasijáról és csak panaszkodik róla látom h néha szenved. Semmi mást nem tettem csak elmondtam neki h nagyszerű teremtés nagyon kedves vicces helyes...stb arról nem tehetek h a pasija nem foglalkozik vele.sokat gondoltamarra h békében hagyom,de minden reggel-este azzal kelek, fekszem h hiányzik.De igazatok van....mégis kérheznék egy kicsi segítséget???
2009. nov. 27. 08:25
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Mondd el neki, hogyha nem jó neki így ahogy van, akkor ne azt tegye ami nem jó, amit nem akar értem ezt a jelenlegi kapcsolatára... Sokan félnek kilépni egy kapcsolatból. Bíztasd, hogy figyeljen az érzéseire, mire vágyik ő, szerelems? A barátja az a bizonyos igazi számára? ( Megjegyzem, ha flörtöl veled.... az én nem túl lényeges véleményem szerint nem szerelmes, nem az igazival van együtt.) Nem házas, hanem csak barátja van, értem én, hogy kapcsolatban van meg minden... de itt most nem ez a lényeg, hanem, hogy azzal van e, aki az igazi számára vagy nem.
2009. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogyha összejöttök, néhány hónap után majd melletted flörtöl valakivel ugyanígy, csak mert te perpillanat nem tudsz elég időt szánni rá?!A dolgok nem így működnek.Egyébként sem szép dolog olyan nővel kezdeni, akinek van valakije.Mindegy, hogy házas vagy csak együtt járnak.
2009. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha tetszik, akkor szerezd meg! Ha ribi, és otthagyja a barátját miattad, akkor nem is volt a pasijába szerelmes. (így hosszútávon a pasijával is csak jót teszel, mert akkor a csaj nem szerelmes belé --> becsapja)

Mit tegyél...? Hát sztem ugraszd ki a nyuszit a bokorból. Vidd el forraltborozni, aztán -egy alkalmas helyen, pillanatban- teperd le!

2009. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom..a pasimmal úgy jöttünk össze,hogy az akkori pasimmal sokat civakodtunk mire engedtem a csábításnak és megcsaltam az akkori pasimat..jelzem sokat cívódtam eltelt egy év..hűséges voltam aztán most a mostani pasimat csalom az ekszemmel...az emberek nem változnak..nem érdekel,ha sokan rondát írnak most rólam ,de ez az igazság..osem tudnál benne megbízni..mert minden kapcsolatban vannak buktatók és mindig egyszerűbb azt másnál megkapni..mint a jelenlegiért küzdeni és nálad is ezt fogja majd érezni
2009. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlóan állok én is. :D


De ha a párjától nem kapja meg azt amire vágyik, akkor majd tőlem megkapja. Nekem is pályáztak már nőmre, nem vagyok féltékeny típus, ha megcsal szétverem a gyereket...ez működik. Az, ha valakinek nem tetszik, hogy tetszik a párja...hát csináljon valamit, állok elébe. Nem keresem a bajt, de nem az az erős aki üt, hanem aki állja. :D

2010. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!