Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek elmenni egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni egy sráccal se étterembe meg semmi ilyen helyre mert parázok azon hogy ki fizessen. Tudom hogy ez hülyén hangzik, de nem tudok mit csinálni. Van valami tippetek? 20/L

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 21:00
 1/7 zotanbro ***** válasza:
jobb esetben o fizet..
2013. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy szeretnél fizetni?
2013. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszel magaddal pénzt. Nem lesz rá szükséged, nagyon vészhelyzetben is csak a sajátodat kell fizetned. Pasi vagyok de én egyszer sem hagynám hogy a másik fél egy forintot is fizessen, ha elmegyek vele valahova.
2013. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy fizetsz. Ha ellenkezik Engedd.
2013. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő hív meg, akkor remélhetőleg lesz benne annyi intelligencia, hogy ő fizessen. De akárhogy is van, eleinte általában felajánlják a fiúk, hogy ők fizetnek, később esetleg lehet szó arról, hogy feleztek. Egyébként viszont nem szoktam hagyni, hogy a lány fizessen, főleg ha én hívom meg, még akkor se, ha mondjuk egy kávéról van szó. Volt olyan lány, akivel barátilag beültünk beszélgetni, és ki akarta fizetni a kávéját, de mondtam, hogy szó se lehet róla, és el is toltam a kezével együtt a pénztárcáját magamtól, mert égett volna a képemről a bőr, ha ő fizet.
2013. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak én nem értem, hogy ezen mit kell parázni?
2013. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj "viccet" ebből. Röhögve kérdezd meg, hogy: Amúgy kifizet?
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!