Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem még vagy adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még vagy adjam fel? Bocs, hogy egy kicsit hosszu, de őszinte válaszokat várnék.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy gyönyörű, és okos csajjal, nagyon sok közös témánk van, jókat dumálgattung és sokat nevettünk. Face-en is beszéltünk, ott is jó volt. Aztán mikor a suliban taliztunk, sok jelet kaptam, hogy szabad a pálya, pl: mikor beszeltem vele mindig figyelt rám, többször kacsintott mikor elkapta a tekintetemet, meg sokat nevettem vele. Majd ellhivtam randizni és azonnal nemet mondott arra hivatkozva, hogy neki ezt nem kellene, de nem mondta, mért nem akar. Majd 2 het után ráírtam face-en (mert suliban mikor taliztunk nem köszönt, még beszélni sem akart), elhajtott, utanna megint megpróbáltam, csak akkor kivancsi voltam, erdekelt mit csinál, de azt mondta nem akar velem többet dumalni. Majd azt is mondta, hogy beszélt az egyik fiúbarátjával, aki az osztálytársam és mérgesek lettek. Elhordtak mindennek, sz@r alaknak állítottak be, most meg engem egy állatnak tartanak, aki mindenkibe belekot, meg mindig erőszakos. Szeretem nagyon a csajt, de mar nem merek semmit tenni, mert tartok hogy nagyobb bajt okozok. Öszintén, ezt kellett hogy kapjam? Erre kérnék választ. Van esélyem, hogy megint dumcsizhassak vele, vagy hogy összejojjek vele?

2013. dec. 28. 02:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem nem igaz semmii se, nem vagyok egy allat, sot vedtem mar meg tobbb embert is az utcan mikor kotozkodtek veluk. Amugy kosz szepen az otletet, csak sajna hiaba probalok beszelni vele, flegma, es leraz
2013. dec. 28. 12:27
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazabol mar lesz@rom mi van, de nem ertem mi ez az egesz, olyan sokat beszeltunk meg sokat nevettunk, meg szimpi is voltam neki, kaptam sok jelet ugye, aztan nem ertem mi tortent. Talan en cseszttem el? Nem hinnem...
2013. dec. 28. 12:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába! Van még ezer másik szép lány.
2013. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is torodj vele, bar en se ertem, hogy mert viselkedhetett igy veled. Furcsa... Nem lehet, hogy az osztalytarsad mondott rolad rossz dolgokat es o elhitte?
2013. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, lehet, hogy mondott vmi rosszat, de joban voltam azzal a gyerekkel...mostanaig. Jelenleg utal...nem ertem
2013. dec. 29. 14:15
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem akarja megmondani mi a baja, a srac annyit mondott, hogy kopjak le, mert megbanom...de ijeszto volt :)
2013. dec. 29. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!